Jogi Tanácsadó és Megfelelőségi Munkatárs

  • Cég neve

    BASF Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XIII. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Jogi tanácsadóként és megfelelőségi munkatársként az új kolléga proaktív tagja lesz a jogi és megfelelőségi csoportnak, valamint a szubregionális menedzsmentnek. Feladatai közé tartozik a menedzment és a folyamatok támogatása a dél-közép-európai régió 10 különböző országában és különböző jogi intézményeiben. Az új kolléga megbízható partner lesz a menedzsment, az üzleti, és a funkcionális területeken minden szinten, és állandó kapcsolatban lesz a megfelelő operatív részlegek és szolgáltatási egységek virtuális jogi csapataival.

RÓLUNK
A BASF-nél kémiát alkotunk a fenntartható jövőért. A gazdasági sikert környezetvédelemmel és társadalmi felelősségvállalással egyesítjük. A tudomány és innováció révén szinte minden iparágban lehetővé tesszük ügyfeleink számára, hogy a társadalom jelenlegi és jövőbeni igényeit ki tudják elégíteni. Ebben számítunk Önre is. Váljon a siker formulájának részévé, és fejlessze velünk a jövőt - egy olyan globális csapatban, amely magában foglalja a sokszínűséget és az esélyegyenlőséget, függetlenül a nemtől, kortól, származástól, szexuális irányultságtól, fogyatékosságtól vagy hittől.

FELADATOK

  • Jogi tanácsadás a vezetőség és a diviziók számára minden jogi kérdésben, beleértve a kereskedelmi, vállalati, antitröszt, adatvédelemi, megfelelőségi és irányítási kérdéseket;
  • Szakmai jogi tanácsadás, beleértve a tárgyalásokat és a szerződések kidolgozását, különös tekintettel a kereskedelmi valamint stratégiai partnerségi és szállítási megállapodásokra, a helyi külső tanácsadók támogatásával. A jogi szakvizsga Magyarországon vagy Szlovákiában előnyt jelent;
  • Üzleti esetek értékelése különböző jogi, megfelelőségi és adatvédelmi szempontok szerint;
  • A menedzment jogi partnere a stratégiai döntéshozatali folyamatokban;
  • A külső jogtanácsosok irányítása és a költségvetésük kezelése;
  • Megfelelőségi és antitröszt képzések tartása, valamint megfelelőségi ügyek kezelése és kivizsgálása;
  • Jogi és megfelelőségi kérdésekkel kapcsolatos irányelvek és eszközök kidolgozása;
  • A jogi és megfelelőségi csapat irányítása, értekezletek vezetése, és a megfelelőségi és adatvédelmi témákkal kapcsolatos bevált gyakorlatok és ismeretek megosztása.

KÉPESÍTÉSEK / KÉPESSÉGEK

  • Jogi mesterdiploma, jogi szakvizsga előny;
  • 7 év tapasztalat jogi tanácsadóként üzleti környezetben, lehetőleg nemzetközi vállalatnál vagy ügyvédi irodánál;
  • A kereskedelmi és trösztellenes jog, a társasági jog és az eljárások alapos ismerete és megértése. Az M&A-ban és szabályozási kérdésekben szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Önállóság, felelősség és integritás, erős problémamegoldó készségekkel és üzleti érzékkel párosulva; Jó ítélőkéesség, a helyzetek és információk elemzésére való képesség, üzleti gondolkodásmód;
  • Proaktív és lendületes hozzáállás, csapatjátékos szemlélet, nyitottság a stakeholderek és kollégák felé minden divizióból;
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban. Szláv nyelvek ismerete előny.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.