Digitális Kormányzati Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

Jogi szakértő (közbeszerzéstámogató)

    Digitális Kormányzati Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Váci út

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Jogi tanácsadás és közreműködés:
A munkakör megköveteli, hogy a szakértő részt vegyen a közbeszerzési és beszerzési eljárásokban, ezek előkészítésében és lefolytatásában, valamint a bírálóbizottságok munkájában. Ez magában foglalja a szerződések készítését és véleményezését, valamint az adatgyűjtést és ellenőrzést.
  • Közreműködés szerződésmódosításokban:
Az állás betöltőjének szerepe lesz a harmadik fél által kezdeményezett szerződésmódosítások véleményezésében és a szerződések teljesítésének ellenőrzésében.
  • Beszerzési és fejlesztési igények vizsgálata:
A jogi szakértő feladata lesz a beszerzési és fejlesztési igények vizsgálata, továbbá a keretmegállapodások és módosítások ügyintézése.

Elvárások

  • Az állás betöltéséhez jogi diploma szükséges.
  • Az ideális jelölt rendelkezik közbeszerzési területen szerzett tapasztalattal.

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Az angol nyelv tárgyalási szintű ismerete.
  • Ha a jelentkező már rendelkezik jogi szakvizsgával.

Amit kínálunk

  • A pozíció 2026.május 31. napjáig határozott idejű szerződéssel jár.
  • A vállalat versenyképes jövedelmet és további juttatásokat kínál (munkába járás támogatás, cafeteria).
  • A cégnél van lehetőség szakmai fejlődésre és szakmai képzéseken való részvételre.
  • A cég fiatalos, dinamikus csapatot és színvonalas munkakörnyezetet kínál.

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló

Céginformáció

Ha érdekel a meghirdetett pozíció, ellenőrizd, hogy megfelelsz-e az elvárásoknak, különösen a közbeszerzési tapasztalatot illetően, és van-e tapasztalatod hasonló munkakörben.
Ezenkívül hasznos lehet, ha van jogi szakvizsgád és angol nyelvtudásod. Ha minden feltételnek megfelelsz, az ajánlat remek lehetőség lehet szakmai fejlődésre egy dinamikus csapatban.

Cégünk azon dolgozik, hogy az informatikai beszerzések egységes és központi beszerzési rendszerén keresztül a kapcsolódó folyamatok átláthatóvá és tervezetté váljanak, az átgondolt beszerzésekkel pedig javítsa a közigazgatás, az állami vállalatok vagy más a közfeladatellátásban résztvevő szervezetek működésének hatékonyságát.