Jogi szakértő

  • Cég neve

    Budapesti Gazdasági Egyetem

  • Munkavégzés helye

    1149 Budapest, Buzogány utca 10-12.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Intézmény tevékenységével összefüggő beszerzési szerződések, nyilatkozatok, egyéb dokumentumok előkészítése, kidolgozása, véleményezése;
  • beszerzési jogi kérdések megválaszolása, állásfoglalások készítése;
  • belső szabályzatok, jogi folyamatok kidolgozásában közreműködés;
  • a beszerzési és közbeszerzési terület jogi támogatása;

Elvárások

  • felsőfokú egyetemi jogász végzettség,
  • legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat,
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek.

Elvárt kompetenciák:

  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • komplex látásmód, önálló munkavégzésre és egyben csapatmunkára való képesség,
  • pontosság és igényesség,
  • együttműködő hozzáállás.

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben, felsőoktatásban szerzett tapasztalat,
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete írásban,
  • közbeszerzésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • fókuszban tartjuk a folyamatos szakmai és humán fejlesztést,
  • lehetőséget biztosítunk a szakmai fejlődésre külső és belső képzések, valamint munkaidő-kedvezmény formájában is,
  • kedvező mobil flotta belépési lehetőség egy év munkaviszony eltelte után,
  • kedvezményes tanulási lehetőség az egyetem képzésein,
  • Egyetemünk a munka törvénykönyvének hatálya alá tartozik, így munkaviszony keretében történő foglalkoztatást ajánlunk,
  • béreink piaci szinten versenyképesek, amely mellé kiegészítő juttatásokat biztosítunk,
  • lehetőséget biztosítunk a szakmai fejlődésre képzés és munkaidő-kedvezmény keretében,
  • bízunk kollégáinkban, így a munkakörben önálló munkavégzés lehetséges, számítunk a felelősségteljes hozzáállásra,
  • a munkakör jellegéhez mérten rugalmas keretek közötti munkavégzésre lehetőség van,
  • megbecsüljük kollégáinkat, Egyetemünk biztos anyagi hátteret nyújt.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Budapesti Gazdasági Egyetem Magyarország legnagyobb üzleti közössége. Egyetemünkön a jövő gazdasági szakembereit, sikeres vállalkozóit, menedzsereit és vezetőit képezzük. Víziónk, hogy Közép-Európa egyik vezető – nemzetközi szinten is elismert – üzleti egyetemévé váljunk, amelynek eléréséért három karunkon több mint 700 munkatársunk dolgozik. A hazai és nemzetközi munkaerőpiac által elvárt tudást nyújtó képzéseinket 90 országból érkező mintegy 19.000 hallgatónk számára közel 400 oktatónk biztosítja, akik egyúttal inspiráló tudományos és szakmai közösséget is formálnak. Büszkék vagyunk hallgatóinkra, képzéseinkre, kutatási tevékenységünkre és munkatársainkra. Örülnénk, ha Te is csatlakoznál támogatói csapatunkhoz!

Itt a helyed, ha:

  • nem multinacionális céget keresel,
  • az eddig szerzett tapasztalataidat szeretnéd Magyarország első számú üzleti egyetemén kamatoztatni,
  • támogató szakmai közegben és egy szuper közösségben dolgoznál,
  • szakmai network-öt építenél 700 fős sokszínű tudományos és szakmai közösségünkben vagy magyar és nemzetközi üzleti partnereink körében,
  • érdekes és előremutató szakmai projektekben szeretnél részt venni, amelyek meghatározzák az Egyetem hosszú távú működését.