Jogi munkatárs

  • Cég neve

    CEEGEX Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XIII. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • jogi tanácsadás a társaság vezetője és a belső szervezeti egységek részére,
  • állásfoglalások, jogvélemények készítése,
  • a jogszerű működés biztosítása érdekében döntés előkészítő folyamatok támogatása,
  • termékek fejlesztéséhez, beszerzéshez, valamint általában a napi működéshez kapcsolódó általános és egyedi szerződések előkészítése, véleményezése,
  • üzletszabályzat, általános szerződési feltételek kezelése, aktualizálása,
  • hatósági kapcsolattartás.

Elvárások

  • Jogi végzettség,
  • Legalább 3 éves gyakorlat,
  • Angol nyelv aktív, tárgyalási szintű ismerete (írásban és szóban egyaránt),
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Proaktivitás, folyamatos fejlődési igény,
  • Alkalmazkodó készség, rugalmasság,
  • Jó kommunikációs-, szervező- és együttműködő készség.

Előnyt jelent

  • jogi szakvizsga,
  • energiajogi területen szerzett tapasztalat.

Amennyiben magadra ismersz a fentiekben akkor ne habozz és küldd el jelentkezésedet még ma!

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, változatos és felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Rugalmas munkavégzés, home office lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő fiatal szervezet
  • Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
  • Belvárosi, modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Egyéb: Teljes munkaidős foglalkoztatás

Kezdés: Azonnal

Céginformáció

A CEEGEX Zrt. a közép-kelet-európai régióban elismert, innovatív, vezető pozíciót betöltő magyar „gáztőzsde” működtetője. Biztonságos és megbízható hosszú távú megoldást nyújt partnereinek, miközben együttműködési lehetőséget biztosít a régió gázkereskedelmi szereplői számára.

A CEEGEX Közép-Kelet-Európai Szervezett Földgázpiac Zártkörűen Működő Részvénytársaság munkatársat keres JOGI MUNKATÁRS munkakörbe

Új kollégánkat keressük, aki segít nekünk támogatni jogi tevékenységünket.

  • Érdekelnek a gázpiacok és a tőzsde világa?
  • Fontos számodra, hogy munkád változatos legyen; a rutinfeladatok és kihívást jelentő projektek kiegyensúlyozott arányban váltsák egymást?
  • Szeretsz csapatban dolgozni, mikor komplex feladatok megoldása a cél és elboldogulsz egyedül, mikor tiszta és egyértelmű szabályzatok és folyamatok mentén kell haladnod?

Ha igen, akkor van számodra egy ajánlatunk!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kérjük, hogy magyar- és angol nyelvű önéletrajzodat, valamint motivációs leveledet a bérigény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.