Titkársági Asszisztens

  • Cég neve

    Szecskay Ügyvédi Iroda

  • Munkavégzés helye

    1055 Budapest, Kossuth Lajos tér 16.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • teljeskörű titkársági feladatok elvégzése
  • ügyvédek napi munkájának hatékony segítése
  • bejövő és kimenő telefonok kezelése
  • dokumentumszerkesztési, gépelési feladatok
  • bírósági/cégbírósági eljárással kapcsolatos adminisztratív teendők

Elvárások

  • Microsoft Office ismerete
  • középfokú angol nyelvtudás (társalgási szint)
  • gépírás
  • megbízhatóság, pontosság, precizitás, lojalitás
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • angol középfokú nyelvvizsga
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • jogi asszisztensi vagy igazságügyi igazgatási végzettség

Amit kínálunk

  • 6 órás részmunkaidő + ebédidő (12:40-19:00) vagy 4 órás részmunkaidő (15:00-19:00)
  • barátságos csapat
  • igényes, kulturált munkakörnyezet
  • hosszútávú munkalehetőség

Céginformáció

A Szecskay Ügyvédi Iroda egy független, vezető magyar ügyvédi iroda. Célkitűzésünk, hogy ügyfeleink hosszú távú, megbízható jogi tanácsadói legyünk, ezzel is segítve őket abban, hogy üzleti tevékenységük növekedésére összpontosíthassanak.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát. Köszönjük!