KARL VERASZTÓ BLEYER ÜGYVÉDI IRODA logo

Jogi asszisztens

  • Cég neve

    KARL VERASZTÓ BLEYER ÜGYVÉDI IRODA

  • Munkavégzés helye

    1036 Budapest, Bécsi út

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • általános asszisztensi feladatok ellátása,
  • ügyvédek, ügyvédjelöltek munkájának támogatása,
  • dokumentációk összeállítása, ügyvédi adatbázisok alkalmazása, kezelése,
  • ügyvédi nyilvántartások vezetése, számlák kezelése, iktatása, kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • hivatali ügyintézés
  • szervezési feladatok.

Elvárások

  • jogi asszisztens végzettség
  • kitűnő számítógépes ismeretek (Excel, Word, Internet, Outlook, Complex),
  • legalább 3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • megbízhatóság, diszkréció, terhelhetőség, alaposság,
  • lojalitás,
  • kulturált, ápolt megjelenés.

Előnyt jelent

  • főiskolai igazságügyi szervező végzettség,
  • legalább alapfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • stabil munkáltatói háttér
  • igényes munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A gazdasági és polgári jogi területre specializálódott Karl, Verasztó, Bleyer Ügyvédi Iroda

Kérjük, hogy jelentkezéséhez bérigényt tartalmazó fényképes Önéletrajzát szíveskedjen csatolni.