• Cég neve

    Visit Hungary Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1126 Budapest, Istenhegyi út 18.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • >10 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • A Társaság működésének komplex jogi támogatása különböző jogterületeken (elsősorban kodifikációs kérdések, polgári jog, gazdasági jog, közbeszerzési jog);
  • Versenyeztetési eljárások teljes körű lefolytatása;
  • Szerződések és kapcsolódó dokumentumok szerkesztése és véleményezése;
  • A szerződések végrehajtása során felmerülő valamennyi jogi jellegű kérdés, illetve ügy kezelése, intézése;
  • Közreműködés a Társaság belső szabályzatainak kidolgozásában és aktualizálásában;
  • A Társaság működését érintő jogszabályok változásának figyelemmel kísérése;
  • Levelek, beadványok, jegyzőkönyvek, egyéb jogi tartalmú dokumentumok szerkesztése;
  • Jogi szakértelem biztosítása a Társaság működési körében megvalósuló egyeztetéseken;
  • Jogi állásfoglalások készítése;
  • Adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • Jogi egyetemi végzettség;
  • Jogi szakképzettséget igénylő munkakörben szerzett 10+ éves tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).

Előnyt jelent

  • A jogi diploma legalább „Cum laude” minősítése;
  • Legalább 1 év államháztartásban szerzett tapasztalat;
  • Angol jogi szaknyelv ismerete.

Személyes követelmények:

  • Precíz, dinamikus, proaktív munkavégzés;
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt;
  • Motivált és pozitív hozzáállás;
  • Probléma megoldó képesség;
  • Kiváló kommunikációs képesség;
  • Rugalmasság;
  • Megbízhatóság, lojalitás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem;
  • Felelősségteljes, önálló munka;
  • Folyamatos szakmai fejlődés;
  • Céges laptop, telefon, mobilinternet;
  • Cafeteria juttatás;
  • Kedvezményes egészségügyi szűrések;
  • Gyümölcsnap.

Munkavégzés helye: 1126 Budapest, Istenhegyi út 18.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Szeretnél egy olyan dinamikus csapatban dolgozni, ahol meglévő tudásod és tapasztalatod kamatoztathatod? Csatlakozz csapatunkba, ahol mi együttesen valljuk, hogy „Azért dolgozunk, hogy megoszthassuk a magyar kreatívipar iránti szeretetünket."

Az MDDÜ Magyar Divat & Design Ügynökség Nonprofit Zrt. új munkatársat keres

Jogász

pozíció betöltésére.