Jogász

  • Cég neve

    Magyar Posta Biztosító Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest II. kerület, Bég utca 3-5.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

A Posta Biztosító több, mint 20 éves fennállása óta már több, mint 5 millió szerződést kezelt. Ilyen mennyiségű szolgáltatás ellátásához elengedhetetlen a tőkeerős tulajdonosaink háttértámogatása és közel 300 munkatársunk lelkes munkája. Mindezeknek köszönhetően évről évre új fejlesztésekkel jelenünk meg a biztosítási piacon, valamint létrehoztuk és elindítottuk új insurtech márkánkat, a hello. hu-t.

Ahhoz, hogy továbbra is lépést tudjunk tartani korunk kihívásaival, folyamatosan fejlődnünk és bővülnünk kell, amihez szükségünk lehet a Te tudásodra is. Jelentkezz hozzánk az alábbi pozícióra:

Jogász

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ:

  • hosszú távú perspektívára egy sikeres és biztos háttérrel rendelkező vállalatnál,
  • kipróbálhatod, milyen egy agilis átalakuláson átformálódó, újításokra nyitott munkahely,
  • zöldövezeti, fiatalos irodai környezetre (szabadidő helyiség, csocsóasztal, biciklitároló, zuhanyzó stb.),
  • közvetlen hangulatú munkakörnyezetre, rugalmas munkakörülményekre,
  • folyamatos visszajelzésre munkádról,
  • részleges home office lehetőségre,
  • sportolási lehetőségre (wellness bérlet, futócsapat, focicsapat),
  • tanulási és képzési lehetőségre (belső webináriumok, céges szakmai napok, szakmai képzések),
  • versenyképes jövedelemre, cafeteriára és bónuszra,
  • mindezt a munka-magánélet egyensúlya mellett.

AMIK A NAPI FELADATAID LESZNEK:

  • tanácsadás biztosítási tevékenységgel kapcsolatos jogi kérdésekben,
  • élet és nem-életbiztosítási területen működő belső szakmai teamek jogi támogatása (kárrendezés, panaszkezelés, ügyfélszolgálat, marketing, értékesítés, termék management stb.),
  • szerződések, ÁSZF-ek előkészítése, véleményezése,
  • hatósági ügyek intézése.

AMIT VÁRUNK TŐLED:

  • jogi egyetemi végzettséget,
  • biztosítási tevékenységgel kapcsolatos szakmai tapasztalatot (magánjogi és közjogi)
  • precíz munkavégzést, megbízhatóságot,
  • jó együttműködési készséget,
  • nagyfokú munkabírást,
  • kiváló kommunikációs készséget.

EZEN KÍVÜL ELŐNY:

  • biztosítási szakjogász végzettség,
  • biztosítónál vagy pénzintézetnél szerzett munkatapasztalat,
  • jogi szakvizsga.

HOL FOGSZ DOLGOZNI: Budapest II. kerület, Bég utca 3-5. (részleges home office lehetőség)

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Ha szívesen dolgoznál velünk, kérjük, a Jelentkezem” gombra kattintva küldd el részletes Szakmai önéletrajzodat.