Jogász gyakornok - diákmunka

  • Cég neve

    Fürge Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    2336 Dunavarsány

  • Fizetés

    Bruttó 2 247 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Jogi területen tanulsz, és szívesen megtapasztalnád, milyen a szakmában vállalati oldalon elhelyezkedni? Itt a lehetőség!
Japán tulajdonú, autóipari nagyvállalathoz keresünk jogi asszisztens gyakornokot. Nemzetközileg is elismert partnerünk számos lehetőséget biztosít munkád során a szakmai fejlődésedhez.
Ha magabiztosan használod az angol nyelvet és proaktív hozzáállásoddal sokat tennél egy nemzetközi csapat fejlődéséért, Téged várunk!

Főbb feladatok, munkák

  • A karbantartási és üzemeltetési szerződések naprakészen tartása, a változások lekövetése a különböző szakterületek (beszerzés, pénzügy, jog) segítségével
  • A szerződések műszaki tartalmának frissítése a műszaki szakterület támogatásával
  • Szerződések és a kapcsolódó mellékletek módosításainak előkészítése

MIÉRT MINKET VÁLASSZ?

  • Betanulásodat és szakmai fejlődésed egy tapasztalt mentor támogatja
  • Lehetőséget kapsz a fejlődésre a rád osztott feladatok révén
  • Modern munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Izgalmas projektekben vehetsz részt egy fiatalos, összetartó, jó hangulatú csapat tagjaként
  • Potenciális jövőbeli állásajánlat
  • Céges buszjárat segíti munkába járásodat.
  • Partnerünk melegétkezési támogatást is biztosít számodra: munkanapokra napi 845 Ft összegű étkezési hozzájárulást vállalnak a vállalat saját étkezőjében

  • Aktív vagy passzív (25 év alatti) NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Felsőfokú tanulmányokat folytatsz jogi területen
  • Középszintű angol nyelvtudással rendelkezel
  • Magabiztosan használod a Microsoft Office alkalmazásokat
  • Heti 2-3 nap vállalása, irodai nyitvatartási időben (H-P, 8:00-16:20) nem jelent problémát számodra

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Jelentkezz önéletrajzod feltöltésével, mi pedig hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot egy rövid egyeztetésre, pályázatod alapján!