Capital Hitelház Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

Jogász

  • Cég neve

    Capital Hitelház Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    1113 Budapest, Ábel Jenő utca 23.

  • Fizetés

    Nettó 500e - 700e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

- jogszabályok, hatósági szabályozások, ajánlások értelmezése, vállalati működésbe történő átültetése;
- szerződések, megállapodások, egyoldalú jognyilatkozatok, illetve egyéb okiratok véleményezése, elkészítése, módosítása;
- szerződéses partnerekkel, közjegyző irodákkal való kapcsolattartás;
- jogi tanácsadás, jogi állásfoglalások készítése;
- vállalat működésével kapcsolatos belső folyamatok jogi támogatása;
- megkeresések, válaszlevelek, továbbá egyéb iratok, beadványok aláírásra történő előkészítése;
- proaktív és segítő jogi támogatás nyújtása, jogi tanácsadás és információnyújtás jogi kérdésekben a Társaság vezetői és illetékes munkavállalói részére;

Elvárások

- jogi egyetemi végzettség;
- legalább 3-5 év jogi tapasztalat;
- elektronikus eljárások/felületek ismerete (fizetési meghagyásos eljárás, ÁNYK keretprogram elektronikus peres eljárások, cégkapu, e-papír);
- igényes szóbeli és írásbeli kommunikáció;
- logikus gondolkodás, gyors reagálási képesség;
- kiváló elemző és problémamegoldó képesség;
- megbízható, önálló, felelősségteljes munkavégzés;
- feladatok precíz, pontos, határidőben történő ellátása;
- jó együttműködési képesség, támogató hozzáállás;

Amit kínálunk

- megbízható, stabil vállalati háttér;
- hosszú távú munkalehetőség;
- fejlődési lehetőség;
- izgalmas, kihívásokkal teli, önálló és felelősségteljes munkavégzés;
- fiatalos, dinamikus csapat és vállalatvezetés;
- versenyképes bérezés;

Önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, a tárgymezőben a „ jogász” pozíció feltüntetésével.