Jelzáloghitel termékfejlesztő

  • Cég neve

    UniCredit Bank Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1054 Budapest, Szabadság tér 5.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Lakossági jelzáloghitel termékfejlesztési feladatok
  • Új termékek bevezetése, meglévő termékek módosítása
  • Kapcsolódó dokumentáció kidolgozása
  • Havi rendszeres + üzleti árazási feladatok
  • Kapcsolódó jogszabályok ismerete, követése
  • Változások menedzselése
  • Projektekben való részvétel

Elvárások

  • Angol nyelvtudás
  • Jelzálogtermékek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz, önálló munkára alkalmas, tapasztalat, céltudatosság, motiváltág, kitartás
  • Hosszú távú elköteleződés képessége,

Amit kínálunk

  • bónusz teljesítménytől függően,
  • cafeteria,
  • well-being szolgáltatások,
  • privát egészségbiztosítási szolgáltatás minden kollégánknak a próbaidő lejárta után,
  • távoli munkavégzés a belső szabályoknak megfelelően,
  • képzések,
  • extra szabadnap

Céginformáció

Az UniCredit páneurópai kereskedelmi bank, amely egyedülálló szolgáltatási kínálattal rendelkezik Olaszországban, Németországban, Közép- és Kelet-Európában. Célunk, hogy a közösségeknek megadjuk a lehetőséget a növekedésre, miközben a legjobbat nyújtjuk minden érdekelt fél számára, és segítünk kibontakoztatni ügyfeleink és munkatársaink képességeit és lehetőségeit Európa-szerte.

Pályázatát a „jelentkezem” gombra kattintva adhatja le, csatolva az aktuális önéletrajzát.