SZÉKESFEHÉRVÁRI VÁROSFEJLESZTÉSI Kft logo

Jegyértékesítés és műszaki ügyintéző

  • Cég neve

    SZÉKESFEHÉRVÁRI VÁROSFEJLESZTÉSI Kft

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Irányi Dániel utca 4.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Feladatok:
  • Sport- és multicsarnok jegyértékesítés teljes folyamatának koordinálása
  • Online jegyértékesítési rendszer támogatás
  • Jegyértékesítés reklamációk kezelése
  • Havi, eseti elszámolások elkészítése
  • Létesítmények műszaki karbantartási feladatainak  megrendelése, dokumentálása
  • Üzemeltetéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok végrehajtása
  • Tervszerű karbantartási munkálatok ellenőrzése
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi szaktevékenységek dokumentálása, naprakészen tartása
  • Ingatlanok szabványossági felülvizsgálatainak dokumentálása, naprakészen tartása
  • Ingatlanok környezetvédelmi jelentéseinek elkészítése

Elvárások

  • Tapasztalat létesítmény üzemeltetőként vagy jegyértékesítésben szerzett  tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség (biztonságtechnikus, építő mérnök, műszaki menedzser)
  • Minimum 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és együttműködési készségek
  • Megbízhatóság, szorgalom, terhelhetőség
  • Jó fellépés, határozottság, kreativitás
  • Kötetlen, esetenként hétvégét is magába foglaló munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett 5 év munkatapasztalat
  • Asszertív, problémamegoldó személyiség
  • Angol/német nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Folyamatosan változó környezetben fejlődési lehetőség
  • Továbbképzések
  • Céges telefon. laptop

Céginformáció

Vállalatunk 100%-os önkormányzati tulajdonú 2009 óra dinamikusan növekvő közhasznú nonprofit cég. Fő tevékenységi köreink ingatlanüzemeltetés, építészeti tervezés, műszaki ellenőrzés, ingatlan karbantartás. Bővülő üzletágunkba keresünk:

Kérjük csatolja szakmai önéletrajzát, végzettségét igazoló bizonyítványok, engedélyek másolatait, valamint adja meg bruttó bérigényét is.