Jégkrémkészítő

  • Cég neve

    Anjuna Ice Pops Kft.

  • Munkavégzés helye

    2142 Nagytarcsa, Tél utca

  • Fizetés

    Bruttó 380e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 20e - 50e Ft havi mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • 4 napos munkahét
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

MUNKAKÖR LEÍRÁSA

Feladataid közé fog tartozni az alapanyagok kimérése, a jégkrém mix elkészítése és a csomagolás. Élelmiszermérnökeink mindenre megtanítanak, ezért a munka képzettséget nem igényel, viszont elengedhetetlen a precizitás és a rendszeretet.

MUNKAREND

Hétfő – Péntek:  7:00/8:00 – 17:30/18:30
A munkarend szezonon belül a gyártási igény függvényében változhat.
Heti 2-3 nap részmunkaidő megbeszélhető.

Elvárások

Az élelmiszerbiztonsági szabályok betartása és a higiéniai követelményeknek való megfelelés alapelvárás, ezért kiemelkedően fontos a munkaterület folyamatos tisztántartása.

Munkaidő alatt dohányzásra nincs lehetőség!

Amit kínálunk

Díjazás teljes munkaidőben bruttó ~410-430 ezer Ft/hó (alapbér+bónusz) + utazási támogatás.

Részmunkaidőben nettó ~1,850 Ft órabér + utazási támogatás.

Nálunk valóra válhat gyermekkori álmod, hiszen egész nap annyi jégkrémet ehetsz, amennyi csak beléd fér. ????

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Munkavégzés helye

2142 Nagytarcsa, Szilas Ipari Park

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.