JAVA full stack fejlesztő

  • Cég neve

    Euroleasing Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XIII. kerület, Lőportár u. 24.

  • Fizetés

    Bónusz

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az Euroleasing digitális fejlesztéseiben való részvétel, komplex, teljes körű fejlesztési feladatok végrehajtása
  • Logikai, fizikai rendszerterv értelmezése, használata karbantartása
  • Igények megvalósíthatósági elemzése, előkészítése
  • Infrastruktúra és architect fejlesztési feladatok tervezésében és végrehajtásában való aktív részvétel
  • Rendszer- és üzemeltetési dokumentációk készítése
  • Konfiguráció menedzsment eszközök használata
  • Rendszerben fellépő hibás események elemzése, hibaelhárítása
  • Együttműködés az üzemeltetést és fejlesztést támogató társterületekkel
  • Opcionálisan: 2-4 fő fejlesztő szakmai vezetése

Elvárások

  • Szakirányú informatikai vagy műszaki végzettség
  • Legalább 5 éves JAVA back end programozói tapasztalat
  • Több rétegű alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • SQL ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség, logikus gondolkodás
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Csapatszellem
  • Dokumentáció szintű angol nyelvtudás
  • Microservice rendszerek ismerete
  • Széleskörű ismeretetek, erős rendszerszintű gondolkodás
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés, ügyfél és szolgáltatás központú gondolkodásmód

Előnyt jelent

  • Oracle és/vagy MSSQL adatbázisok ismerete
  • Verziókezelők (Github, Gitlab) ismerete
  • Microsoft Azure ismerete
  • CI/CD technológiákkal/technikákkal kapcsolatos tapasztalat
  • Webes alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • REST API webservice tapasztalat
  • Konténer technológia ismerete
  • Tesztelési eszközökben való jártasság
  • Vezetőfejlesztői tapasztalat

Amit kínálunk

  • heti 40 órás, határozatlan idejű jogviszony,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, a teljesítmény elismerése,
  • színvonalas, modern munkakörnyezet,
  • versenyképes juttatási csomag: alapbér + bónusz egyéb juttatások,
  • egészségprogram,
  • sport tevékenység támogatása.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület, Lőportár u. 24.

Céginformáció

Légy hatással Te is a fejlődésre!

Mi vagyunk az Euroleasing, az MBH Bank gépjármű- és eszközfinanszírozási leányvállalata, a lízingpiac (PIAC)VEZETŐ szereplője. Küldetésünk, hogy a szektor leginnovatívabb, leghatékonyabb megoldásaival segítsük ügyfeleink céljainak elérését. Szeretnéd Te is alakítani a mindent körülölelő innovációt?

Csatlakozz a dinamikus, a családbarát és Családbarát tanúsítvánnyal rendelkező, az egészséget és rugalmas munkavégzést támogató Euroleasinghez, aki 2023-ban elnyerte a Szerethető Munkahely címet is, az alábbi munkakörbe, ahol az elképzeléseid tényleg megvalósulhatnak, és ahol a folyamatos fejlődésed többek között a Kaizen-módszer rendszerszintű alkalmazása biztosítja.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, kérjük olvasd el weboldalunkon az "Álláshirdetésre jelentkezők részére szóló adatkezelési tájékoztatónkat", majd küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.