Java fejlesztő

  • Cég neve

    BBOX Solutions Kft

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Szent-Györgyi Albert utca

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Tech stack

    • JAVA
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Önálló fejlesztési feladatok (tervezés, implementáció, tesztek írása)
  • Hibakeresés, optimalizálás, hibajavítás
  • Az alkalmazott technológiák továbbfejlesztése, új technológiák elemzése, bevezetése
  • Új termékötletek megvalósítása, nemzetközi piacon történő bevezetésük és fejlesztői támogatása

Elvárások

  • Java SE, Java EE alapos ismerete
  • SQL alapos ismerete
  • Spring/Spring-Boot ismerete
  • Android programozási gyakorlat
  • Legalább 3-5 éves tapasztalat ezekben a technológiákban

Előnyt jelent

  • Maven, Gradle, Git
  • Jira
  • Virtualizáció: Docker, Kubernetes
  • Agilis módszerek
  • Rendszertervezői tapasztalat

Amit kínálunk

Rugalmas munkaidő
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat, színvonalas munkakörnyezet
  • Családias, nyugodt munkakörülményeket
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Teljes rálátást a pénztárgépek világára, valamint ügyviteli és éttermi kasszarendszerekre
  • Kiemelkedő, versenyképes fizetést

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével, nettó bérigény megjelölésével lehet a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül.