UNIQA Raiffeisen Software Service Kft. logo

Java fejlesztő (advanced)

  • Cég neve

    UNIQA Raiffeisen Software Service Kft.

  • Munkavégzés helye

    1053 Budapest, Kossuth Lajos utca 7-9.

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Az osztrák UNIQA Konszern budapesti leányvállalataként több, mint 27 éve fejlesztünk szoftvereket, IT megoldásaink naponta több millió ügyfelet szolgálnak ki Ausztriában.

Budapesti csapatunk erősítésére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Összetett, igényes és minőségileg kiváló szoftverrendszerek, webalkalmazások fejlesztése, folyamatos támogatása, bővítése, egyedi ügyféligényekhez igazítása
  • Aktív részvétel a követelményelemzésben
  • Aktív részvétel a koncepciók kidolgozásában, tervezésében és dokumentálásában
  • Tesztelés és segítségnyújtás működő szoftver implementációhoz
  • Az alkalmazás minőségének biztosítása, különös tekintettel az automatizált tesztlefedettségre, a biztonságra és a robusztusságra

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Műszaki vagy informatikai diploma
  • Java szoftver fejlesztésben szerzett legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Integrált fejlesztői környezetekkel (pl. Eclipse, IntelliJIDEA) szerzett tapasztalat
  • Relációs adatbázisok (IBM-DB2, PostgreSQL) jó ismerete
  • Jelenlegi ismeretek többrétegű Java alkalmazások fejlesztésében (Java, JEE,JPA, EJB, JMS, CDI, IOC, Java Frameworks)
  • CI rendszerek (Jenkins, Hudson, SonarQube,...), build eszközök (Maven, Ant) és verzióvezérlő rendszerek (cvs, svn, git,) jó ismerete
  • XML ismeretek (XML XSL, XPath, XQuery)
  • MS Windows, Linux, Unix operációs rendszerek ismerete és biztonságos kezelése
  • Web- és alkalmazásszerverek területén szerzett tapasztalat (Apache Tomcat, JBoss AS,)
  • Teszteszközök ismerete (JUnit, SOAP UI szolgáltatások)
  • Folyékony kommunikációs készség angol nyelven (német nyelvtudás előny)

Munkavégzés helye: 1053 Budapest, Kossuth L. u. 7-9.

CSATLAKOZNÁL?

Amennyiben szeretnél a biztosítási szféra számára fejlesztési projektekben részt venni, várjuk jelentkezésed magyar és német/angol nyelvű önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő