Játszótér készítő

  • Cég neve

    JÁTSZÓTÉRPONT Kft.

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós, Háros utca

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Játszótér készítő cég keresi gyakorlattal rendelkező új kollégáját, akitől nem áll messze hogy egy csapat tagja legyen !

Elvárások

  • Ismerd és tudd használni a szerszámokat
  • Légy kreatív
  • Tudj önállóan dolgozni
  • Légy határozott
  • Szeresd amit csinálsz

Előnyt jelent

Asztalos - Ács ipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • Változatos kreatív munka
  • Előrelépési lehetőség
  • Önállóság meghagyása
  • Prémium szerszámok
  • Versenyképes bérezés mely személyes megbeszélés tárgyát képezi
  • teljes munkaidő
  • bejelentett munkaviszony

Céginformáció

Egyedi és trendi játszóeszközök tervezésével és kivitelezésével
foglalkozunk lassan két évtizede. Az egyik legkomolyabb szakmai
tapasztalattal rendelkező cég vagyunk a hazai játszótérépítés területén,
az elmúlt évek során számos otthoni, és közterületi játszóteret építettünk, amelyek ma is ugyanazon a magas színvonalon szolgálják a játszó gyerekek és az őket biztonságos körülmények között tudni akaró szüleik igényeit is.
Építünk különleges hintákat és csúszdákat, rendhagyó mérleghintákat, esztétikus és dizájnos játszóvárakat, színes rugós játékokat, de komplett, tematikus játszóterek kreatív tervezését és teljes kivitelezését is vállaljuk .

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!