Játszóparki Animátor

  • Cég neve

    AVALON PARK Kft.

  • Munkavégzés helye

    Miskolctapolca

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gyermekek felügyelete a játszópark egész területén;
  • A Látogatók tájékoztatása a játékok használatáról;
  • A játszópark területén szervezett programok vezetése;
  • Gyermekprogramok, zsúrok szervezése, levezetése;
  • Belépőjegyek értékesítése, napi forgalommal való elszámolás

Elvárások

  • Legalább középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel;
  • Szívesen foglalkozol gyerekekkel,
  • Kreatív és megbízható személyiség vagy,
  • Jó alkalmazkodó képességed van,
  • Igazi csapatjátékosnak tartod magad,

Előnyt jelent

  • Szállodai animátor tapasztalat;
  • Pedagógiai végzettség;
  • Zenés, táncos múlt;

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés;
  • Minden műszakban személyzeti meleg étkezés, igényes éttermi környezetben
  • Változatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkakör;
  • Stabil, Hosszútávú munkalehetőség;
  • Utazási támogatás,
  • Igényes munkakörnyezet;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Fiatalos, lendületes csapat;
  • Kedvezményes edzőtermi bérlet (M1 Fitness)

Hisszük, hogy nálunk megtalálod a helyed, és azt is, hogy veled együtt nagy dolgokat viszünk majd véghez!
Lépj be csapatunkba, csatlakozz Magyarország egyik legexkluzívabb 5* superior szállodájához! Fiatalos, dinamikus csapat, sok vendég, változatos munkanapok, megbízható munkáltató.

Várjuk jelentkezésed, legyél Te is részese szenvedélyünknek!

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Miskolctapolcán elhelyezkedő 5* Superior Avalon Resort & SPA Hotel csapata új munkatársat keres, ahol Játszóparki Animátor kollégaként:

Egy olyan cégcsoport részese lehetsz, akik egy modern és innovatív munkakörnyezetben járulnak hozzá cégünk sikeréhez.