Játékmester szabadulószobába

  • Cég neve

    Kovács Ivett Éva

  • Munkavégzés helye

    8600 Siófok, Vámház utca

  • Fizetés

    Nettó 250e - 320e Ft havi bér Mozgóbér Jutalék

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Munkakör:
  • szabadulós játék levezetéséhez keresünk munkatársakat
  • emberek előtt kell önállóan beszélni!

A munka jellemzői:
  • helye: Siófok belváros (Mc Donaldstól 120m)
  • bejelentett munkaviszony
  • rugalmas munkaidő beosztás, munkavégzés hétvégén is
  • játékosok fogadása, tájékoztatása, irányítása
  • havi kb. 120 munkaóra (15-20 munkanap, pontosítás személyesen)
  • munkabér összetétele: alap+jutalék
  • betanulási időszak: májusban alkalmanként, órabérben
  • a nyári szezonra, 2024.08.31-ig, munkaszerződéssel
  • nettó bér: 250.000-320.000/hó a nyári hónapokra

Elvárások

Feltételek:
  • siófoki lakhely (tartózkodási hely, lakhatási lehetőség)
    (A munkavégzés jellegéből adódóan ez a szempont kiemelkedően lényeges a kiválasztás során. Kérünk minden jelentkezőt, hogy ezt szem előtt tartva küldjön önéletrajzot.)
  • gyors telefonos elérhetőség

Elvárás:
  •  kedves és udvarias létezés :)