Játékbolti eladó

  • Cég neve

    MEDIKER Bt.

  • Munkavégzés helye

    1013 Budapest, Attila út 47.

  • Fizetés

    Bruttó 362e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Évről évre sokasodik a tennivalónk a 16 éves Attila úti vasútmodell-LEGO szaküzletünkben. A vásárlók gyorsabb kiszolgálása érdekében keresünk bolti eladót bővülő csapatunkhoz.
Feladatok:
  • Rendelések feldolgozása, csomagolása
  • Termékek értékesítése
  • Vásárlók tájékoztatása, kiszolgálása

Vevőorientált hozzáállású kollégákat keresünk hosszabb távra.
8 órás munkaidő az üzlet nyitvatartása alatt (hé-pé: 10-18h, szo: 9-13h (havi 2 szombat))

Elvárások

A munkakör rendkívül sokrétű, precíz és pontos munkát igényel. Érettségi bizonyítvány feltétel.

A munkakör önálló pörgős munkavégzést/problémamegoldást igényel, aki nem ehhez van hozzászokva, nem fogja jól érezni magát...

Előnyt jelent

Határozott fellépés, kommunikáció az ügyfelekkel.
Gyors tanulás, rengeteg új termékkel kell megismerkedni, ami időbe telik, így csak hosszabb távban gondolkodók jelentkezését várjuk.
Pörgős munkastílus - reméljük, nem okoz gondot az eseménydús 8 óra.

Amit kínálunk

  • Fiatalos és lendületes csapat
  • kellemes munkakörnyezet
  • stabil fizetés
  • nem dohányzó környezet

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük, mellékelje aktuális magyar nyelvű önéletrajzát. (A PDF fájl neve lehetőség szerint tartalmazza a pályázó nevét.)