Játékbolti eladó

  • Cég neve

    Liliput Toys Kft.

  • Munkavégzés helye

    1191 Budapest, Üllői út 201.

  • Fizetés

    Nettó 270e - 290e Ft havi bér Nettó 10e - 25e Ft havi jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- Aktív részvétel az eladásban és a napi feladatokban
- Vásárlók professzionális kiszolgálásának biztosítása
- Akciók, promóciók lebonyolítása
- Kasszázás, bevételezés
- Üzlet folyamatos töltése, termékek kihelyezése, árazása
- Üzlettér tisztán tartása

Elvárások

- Értékesítési területen szerzett tapasztalat
- Önálló, megbízható és pontos munkavégzés

Előnyt jelent

- Játékismeret :)

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Dinamikus, fiatalos csapat
- Játékos környezet :)
- 25 éven aluliak számára az SZJA-mentesség kapcsán további juttatés jár a fizetésen felül.

Céginformáció

A SHOPMARK bevásárlóközpontban lévő Liliput Játékvilág üzletébe eladó munkatársat keresünk teljes munkaidőben, hosszú távra, április végi kezdéssel.

Ha szereted a játékokat és szeretsz emberekkel foglalkozni, igényes vagy a munkádra, megbízhatónak tartod magad és van már tapasztalatod az eladásban, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat! :)