Járművezető (csuklós járdatakarítógép vezetése))

  • Cég neve

    Fáber Kft.

  • Munkavégzés helye

    1123 Budapest, Alkotás utca 21.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • csuklós járdatakarítógép vezetése
  • XII. kerület járdáinak takarítása meghatározott útvonal alapján
  • takarítógép által összegyűjtött hulladék ürítése, az ürítés automatikusan történik
  • takarítógép tisztántartása

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • minimum általános iskolai végzettség
  • hosszú távú elkötelezettség
  • felelősségteljes munkavégzés
  • pontosság, megbízhatóság, fegyelmezettség
  • rugalmasság és jó állóképesség
  • monotonitástűrő-képesség
  • szabadtéren önálló munkavégzés
  • munkakörre vonatkozó foglalkozás-egészségügyi alkalmasság
  • érvényes erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • előny, hasonló munkatapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Munkavégzés helye: XII. kerület
  • megbecsülés
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • bejelentett, határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony
  • munkaidő hétfőtől – péntekig (40 órás munkahét)
  • szabad hétvégék és ünnepnapok (egy műszakos)
  • munkavégzéshez szükséges oktatást, betanítást cégünk biztosítja
  • várható jövedelem: havi bruttó 451.000 Ft alapbér, megegyezés szerint
  • SZÉP kártya juttatás éves szinten nettó 350.000 Ft, már próbaidő alatt is, szabályzat szerint
  • vidékről bejáró kollégák bérlet költségét teljes összegben térítjük
  • munkaruhát, munkavédelmi cipőt biztosítunk, szabályzat szerint
  • céges telefon
  • indokolt esetben kamatmentes munkabérelőleg lehetősége

Céginformáció

A stabil gazdasági hátterű FÁBER Kft. keres munkatársat, Stabil, hosszú távú és kiszámítható munkahely, teljes bejelentett munkaviszony, a piaci szintnek megfelelő bérezéssel.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!