Japán tolmács

  • Cég neve

    Pannonjob Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Komárom-Esztergom megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Japán felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Nemzetközi partnerünk csapatába keresünk folyékony japán és középfokú angol nyelvtudás birtokában lévő Japán tolmács kollégát. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Fordítási tevékenység ellátása japán nyelvről magyarra, illetve fordítva
  • Tolmácsolási tevékenység ellátása a vállalat alkalmazottai és ügyfelei részére
  • Együttműködés a japán tanácsadókkal, kapcsolattartás külső partnerekkel, szervezetekkel
  • A munkahelyi egészségvédelmi, munkabiztonsági és tűzbiztonsági rendszer dokumentumaiban előírt feladatok végrehajtása, betartása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony japán és középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű MS office ismeret
  • Szakmai elhivatottság
  • Megbízhatóság, fejlődésre való nyitottság

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás
  • Heti 1 nap home office lehetőség
  • Multinacionális, nemzetközi vállalati háttér

 Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Tolmács, Fordító