HST Management Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

Izometriás csőszerelő

  • Cég neve

    HST Management Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható, Egyéb külföld

  • Fizetés

    Nettó 450e - 650e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Gépiparban jártas szerelő kollégát keresünk, gépek/gyártósorok szétszerelésére és költöztetésére főként külföldi telephelyre (Németország, Svédország). Hosszú távú, több éves projectre

Elvárások

  • minimum 2-3 év releváns tapasztalat
  • képesség izometrikus rajz olvasására
  • izometrikus rajz alapján az adott munkafolyamat szakszerű, precíz kivitelezése
  • rugalmasság
  • hatékony, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • középfokú angol/német nyelvtudás
  • targoncára/emelőkosárra szóló jogosítvány

Amit kínálunk

  • fizetésed bejelentett és mindig pontosan fog érkezni
  • a beosztásod kiszámítható, amivel tudsz tervezni
  • céges autót, kiutazásod és hazautazásod mi álljuk
  • SZÉP-kártya csomagot
  • térítésmentes szállásról is gondoskodtunk; kollégáinknak teljesen felszerelt, modern apartmanokat bérlünk. Mindenki saját szobával rendelkezik
  • tisztán átlátható karrierutat, ezzel támogatva az előrelépésed
  • invesztálunk a munkavállalóinkba; hiszünk benne, hogy a fejlődés egyik kulcsa a tanulás, emiatt csapatunk tagjaként rendszeres továbbképzéseken és tanfolyamokon vehetsz részt
  • változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatokkal találkozhatsz

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Stabil megrendelői háttérrel dolgozunk (nemzetközi multi cégek), amely eredményeként egy biztos állást tudunk biztosítani kollégáinknak.

Jelentkezésed önéletrajzzal és bérigény megjelölésével várjuk, amelyet a 'Jelentkezem'  gombra kattintva küldhetsz el Nekünk!
Kollégánk pár napon belül értesít az elbirálás ereményéről.