Ital,- és ételautomata feltöltő

  • Cég neve

    AUTOMATIC HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    9700 Szombathely, Lovas utca

  • Fizetés

    Bruttó 400e - 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Megadott túraútvonalon történő automaták feltöltése, tisztítása, alap szerviztevékenység ellátása.
  • Termék leadás/felvétel teljeskörű adminisztrációs feladatainak ellátása.

Elvárások

  • Középfokú végzettség.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Kulturált megjelenés, jó kommunikációs készség.
  • Önálló munkavégzés, kiváló problémamegoldó képesség, precíz igényes munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Ital-és ételautomaták töltésében, szervizelésében szerzett tapasztalat.
  • Műszaki beállítottság.

Amit kínálunk

  • Teljesítményprémium
  • Útiköltség támogatás
  • Családbarát munkahely (munka és magánélet közötti egyensúly)
  • Munkavégzés: hétfőtől péntekig, 8-16 óra között
  • Modern, kulturált munkakörnyezet
  • Ingyenes kávé és üdítő fogyasztás
  • Próbaidő lejárta után, minőségi munkaruha biztosítása

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Társaságunk 2008 óta a Nyugat-Magyarország régió meghatározó szereplője élelmiszer- és áruautomata üzemeltetése területén. Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk teljes munkaidős töltőtechnikus kollégát, elsősorban Szombathely vonzáskörzetében akár azonnali kezdéssel.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérlek csatold bérigénnyel ellátott fényképes önéletrajzod.