IT ÜZLETI ELEMZŐ

  • Cég neve

    MVM CEEnergy Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Váci út 144-150.

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • SQL POWERBI \SQL ORACLE ADATTÁRHÁZ
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 18 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Adattöltéseket biztosító interfész kapcsolatok felügyelete, kezelése
  • Adattárházból illetve alaprendszerekből adat lekérések készítése (SQL)
  • Adat előkészítés PowerBI riportokhoz
  • ETL logikák megtervezése
  • Együttműködés az informatikai szolgáltatást nyújtó szervezettel és fejlesztőkkel, valamint intenzív és aktív kapcsolattartás a belső funkcionális területekkel a releváns rendszerfejlesztések során
  • Üzletmenet támogatása elemzésekkel, előrejelzésekkel, optimalizálási megoldásokkal
  • Üzleti igények összegyűjtése, dokumentálása, ezek transzformálása megvalósítható IT rendszer vagy riport fejlesztési specifikációvá
  • Riport és rendszer fejlesztések tesztelése

Amit kérünk

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • SQL (és PLSQL) nyelv magas szintű ismerete
  • Relációs adatbázis kezelő rendszer használatában jártasság (lehetőleg Oracle, Postgres)
  • Adattárházzal kapcsolatos gyakorlati tapasztalat
  • ETL logikák kitalálásában, megvalósításában gyakorlati tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Elemzőkészség és rendszerszemlélet
  • Precizitás, alaposság
  • Proaktivitás, megoldás-, eredményorientáltság
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Előnyt jelent

  • PowerBI vagy egyéb riporting rendszer ismerete
  • Gázipari tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Az idén létrejött adatmenedzsment csapatba keressük új kollégánkat. A pozíció széles spektrumot felölel az üzleti igények összegyűjtésétől, rendszer fejlesztési feladatok tervezése, koncepció kidolgozása, tesztelés, bevezetés, adat előkészítés, feladatokon át akár a konkrét riport fejlesztésekig.
  • Saját megoldások a felmerülő üzleti igényekre
  • Komplex rendszerek, adattárház megismerése
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőségek
  • A legnagyobb pénzügyi és tőzsdei adatszolgáltatási platform megismerése
  • A legszélesebb tevékenységi körrel rendelkező energia vállalatcsoport, valamint a nemzetközi földgázipar és -piac működésének megismerése
  • Szakmai kapcsolati háló építése egy több, mint 18.000 fős cégcsoportban
  • Versenyképes bérezés
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Modern, színvonalas irodai környezet kiváló infrastruktúrával
  • Cégcsoportos és vállalati szabadidős rendezvények egész évben

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor