IT Üzleti elemző

  • Cég neve

    INNOPAY Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest XI. kerület

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Módszertan és szoftverek

    • Bpmn
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a meglévő üzleti folyamatok és rendszerek alapos elemzése,
  • az üzleti követelmények dokumentálása és rangsorolása, az egyértelműség, teljesség és megvalósíthatóság biztosítása,
  • szorosan együttműködik az informatikai csapatokkal az üzleti követelmények műszaki specifikációkká történő átalakítása érdekében,
  • részvétel az informatikai megoldások tervezésében és értékelésében, biztosítva az üzleti célokkal és a technológiai képességekkel való összhangot,
  • irányítást és támogatást nyújt a fejlesztési és végrehajtási fázisok során, és kezeli a felmerülő problémákat és aggályokat,
  • a folyamatok javításának és optimalizálásának lehetőségeinek azonosítása a technológia felhasználásával,
  • a projekt előrehaladásának nyomon követése és az érdekeltek tájékoztatása az aktualitásokról, a tervtől való eltérések kezelése,
  • átfogó dokumentáció készítése, beleértve az üzleti követelményeket, folyamatokat és felhasználói útmutatókat.

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • minimum 1-3 év szakmai tapasztalat üzleti elemzőként, lehetőleg informatikai környezetben,
  • projektmenedzsment alapelveinek és módszereinek alapos ismerete,
  • jártasság a követelmények feltárására, dokumentálására és elemzésére szolgáló eszközökben és technikákban (pl. használati esetdiagramok, felhasználói történetek, BPMN),
  • a szoftverfejlesztési életciklus (SDLC) módszertanok, például az agilis vagy a vízeséses módszer ismerete,
  • erős elemzői készség, amely lehetővé teszi az összetett üzleti követelmények műszaki specifikációkká történő lefordítását,
  • kiváló kommunikációs és interperszonális készségek,
  • hatékony együttműködés képessége minden szinten,
  • pontos, precíz munkavégzés, priorizálás.

Előnyt jelent

banki szertor ismerete, pénzforgalmi ismeretek.

Munkavégzés helye:

Jelentkezni szakmai önéletrajz elküldésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet.