It üzleti elemző/folyamatszervező

  • Cég neve

    Magyar Autóklub

  • Munkavégzés helye

    1043 Budapest, Berda József utca 15.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • az elsődleges feladat a Magyar Autóklub folyamataira, rendszereire vonatkozó üzleti elemzői feladatok ellátása
  • új üzleti igények megvalósításának támogatása
  • meglévő folyamatok feltérképezése, szakmai egyeztetése, dokumentálása
  • folyamatjavító, működésfejlesztő módosítások megfogalmazása, előterjesztése
  • üzleti igények és követelmények megfogalmazása
  • kapcsolattartás a rendszerfejlesztőkkel
  • üzleti igények/projektek folyamati, szervezési, elemzési és tesztelési feladatainak megvalósítása, összefogása, koordinálása
  • tesztesetek elkészítése, az üzleti tesztelés támogatása és a tesztelés koordinálása,
  • támogatott fejlesztések, kialakított, átalakított folyamatok kommunikációja, oktatása
  • vezetőség támogatása a kontrollfolyamatok, mutatók kialakításában, előállításában, értékelésében
  • projekt munkacsoport vezetése
  • auditokon, ellenőrzéseken a Magyar Autóklub képviselete
  • iparági legjobb gyakorlatok feltérképezése, átvétele

Elvárások

  • üzleti elemző területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • logikus gondolkodás
  • rendszerszemlélet
  • MS Office magabiztos használata
  • kiváló kommunikációs készség;

Előnyt jelent

  • ERP rendszer bevezetésében / fejlesztésében szerzett tapasztalat;
  • középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • integrált rendszerek bevezetésében / fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • folyamatmodellezési tapasztalat (BPMN 2.0 ismerete)
  • jegykezelő rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • alap SQL lekérdezések írása
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Változatos feladatkör
  • Széleskörű gyakorlati tapasztalat megszerzésének lehetősége, szakmai továbbképzések
  • Stabil, megbízható háttér
  • Igényes munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Otthoni munkavégzés lehetősége

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

A "Jelentkezem" gomb kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét bérigényének megjelölésével.
A Magyar Autóklub a személyes adatok kezelésével kapcsolatos tájékoztatást az Adatkezelési Szabályzatában rögzíti, amely megtekinthető az egyesület honlapján.