IT üzleti elemző (Business Analyst)

  • Cég neve

    CIB Bank Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Bankunk az olasz Intesa Sanpaolo Csoport leányvállalata. Univerzális hitelintézetként a hazai pénzpiac egyik meghatározó szereplőjeként több mint 40 éves tapasztalattal rendelkezünk. Folyamatosan keressük az innovatív, ügyfeleinkre szabott megoldásokat, melynek kollégáink is aktív részesei. Ha fontos számodra a nemzetközi háttér, a barátságos és szerethető légkör, és egy olyan munkahelyet keresel, ahol a fejlődésed és jólléted tényleges figyelmet kap,
ne várj tovább!

Légy te is CIB-es, hogy a lényeggel törődhess!

Feladatok, amikben szakértővé válsz:

  • Megérted a Bank egyes területeinek működéshez kapcsolódó koncepciókat, folyamatokat, használati eseteket, funkciókat, és az adatok struktúráját.
  • Tapasztalatot szerzel a strukturált megismerés, elemzés, összehasonlítás terén.
  • Azonosítod az érintettek követelményeit azok igényeinek, céljainak és munkamódszereinek megértésével.
  • A felmerült igényekre megoldási javaslatokat dolgozol ki, mely az üzleti folyamatokból következő funkcionális és adattartalmi elvárásokból, a meglévő rendszerek megismeréséből és az új rendszer elemzéséből indul ki.
  • Azonosítani tudod a megvalósításra javasolt megoldások követelményeit, a cél eléréséhez végrehajtandó feladatokat és az egyes megoldási opciók előnyeit és hátrányait.
  • Ismered és a megoldási javaslatok kidolgozásánál figyelembe veszed az iparági sztenderdeket, a Bank belső működésének sajátosságait és az anyabanki elvárásokat.
  • Előadod és részletezed a megvalósítási javaslatokat az igénylőknek és a megvalósítóknak egyaránt, figyelembe véve a célközönséget, mely az üzleti területektől az alkalmazásfejlesztőig terjedhet.

Neked való mindez, ha:

  • Üzleti változások kezelésében, bevezetésében szerzetél legalább 2 éves tapasztalatot.
  • Rendelkezel az Üzleti elemzési módszertanok, eszközök, technikák ismeretével, különösen az igényfelmérésre és dokumentálásra vonatkozóan.
  • Modellezési tudásod magabiztos (használati eset, adat, folyamat).
  • Projektmenedzsment és szoftverfejlesztési módszertanok ismeretével rendelkezel.
  • Részt vettél legalább 2 szoftverfejlesztési projektben.
  • Folyamatszervezésben / fejlesztésben szerzetél legalább 1 éves tapasztalatot.
  • Van már tapasztalatod Üzleti workshop, interjú, brainstorming tervezésében, szervezésében és lebonyolításában.
  • Kiváló a koordinációs készséged és kommunikációd.
  • Angol nyelv használatod magabiztos írásban és szóban egyaránt.

Előnyként tekintjük, ha:

  • Üzleti vagy Vállalati architektúra tervezési módszertanok és keretrendszerek ismeretével rendelkezel (TOGAF, Zachmann).
  • Megszerezeted a IREB, PMI-PBA, IQBBA, vagy IIBA certification-t.
  • Vállalati Hitelezési és/vagy Befektetési Szolgáltatások területén szerzetél tapasztalatot.

Értékeljük a tehetséged:

  • Éves bruttó 500 000 Ft-os cafeteria keretet biztosítunk, melyet gyakorlatilag minden jól ismert elemre felhasználhatsz.
  • Próbaidő után kamatmentes lakáscélú hitelfelvétel lehetősége is adott lesz.
  • Ingyenes orvosi konzultáció a DokiAppon, pszichológiai tanácsadás a Szakértő Segítség Program által.
  • Anyabankunknak köszönhetően, súlyos betegségek esetén térítésmentes második orvosi szakvélemény és kezelés nemzetközi orvos szakemberek által.
  • Nyári szünetekre táborok támogatása.
  • Banki, partneri kedvezmények vásárlásokra és egyéb szolgáltatásokra.

Csatlakozz hozzánk, mert:

  • Egy nemzetközi bankcsoport magyar leányánál biztos munkahelyed lesz.
  • A munkatársaiddal minden problémára megoldást találtok majd, hiszen a támogató közösség nálunk alap.
  • Számunkra fontos a szakmai fejlődésed, ezért széleskörű képzés palettát nyújtunk minden munkavállalónak.
  • Online és személyes programokkal színesítjük a hétköznapokat.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.