Védelmi Innovációs Kutatóintézet Nonprofit Zrt. logo

IT üzemeltető

  • Cég neve

    Védelmi Innovációs Kutatóintézet Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1123 Budapest

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • WORD POWERPOINT OUTLOOK
  • Módszertan és szoftverek

    • Excel
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • IT eszközök és szolgáltatások beszerzésének szakmai támogatása, bonyolításában való részvétel
  • IT üzemeltetési feladatok felügyelete – ide értve a külső szolgáltató feladatvégzését is, valamint a helyi és távoli, akár felhő alapú működést és működtetést –, azokban részvétel
  • Ügyviteli és egyéb specifikus rendszerek üzemelésének támogatása, technikai kapcsolattartás a szállítókkal
  • Helyi, belső felhasználó támogatás
  • Üzleti elvárások megfeleltetése az IT megoldások tekintetében, azok funkcionális és nem funkcionális IT igényeinek meghatározásában való részvétel
  • IT biztonságtechnikai előírások betartása és ezzel kapcsolatos feladatok végrehajtása
  • Üzemeltetési és egyéb IT dokumentációk elkészítése, azok készítésének támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú (Bsc és/vagy Msc) műszaki végzettség (IT területi)
  • Minimum 2 év igazolható szakmai tapasztalat (számítógépek hálózatos üzemeltetésében)
  • Analitikus gondolkodásmód és problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Önálló és csapatmunkára való képesség
  • Folyamatszemléletű, elemzői, strukturált gondolkodásmód
  • Precizitás és pontosság

Előnyt jelent

  • Állami cégnél, közigazgatási szférában/honvédelmi területen szerzett tapasztalat
  • Rendszergazdai tapasztalat
  • IT eszközök beszerzésében, kapcsolódó műszaki dokumentáció összeállításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli munkakört és izgalmas feladatokat
  • Innovatív, jövőbemutató technológiát
  • Inspiráló környezetet a legjobb szakértőkkel
  • Modern, jól felszerelt irodát
  • Együttműködő, támogató csapatot

Céginformáció

A Védelmi Innovációs Kutatóintézet a Honvédelmi Minisztérium tulajdonosi joggyakorlása alatt álló, 100% állami tulajdonú gazdasági társaság. A Társaság célja a védelmi fejlesztésekkel és a védelmi iparral kapcsolatos kettős hasznosítású termékek Honvédelmi Minisztérium érdekeinek megfelelő fejlesztése, menedzselése és koordinációja annak érdekében, hogy a Magyar Honvédség állománya a lehető legnagyobb mértékben hazai fejlesztésű és gyártású eszközökkel kerüljön felszerelésre.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével.