IT üzemeltető (Budapest)

  • Cég neve

    Nemzeti Üzleti Szolgáltató Zrt

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Tech stack

    • AZURE VPN WINDOWS DHCP DNS ACTIVE DIRECTORY OUTLOOK
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Belső IT infrastruktúra és alkalmazás üzemeltetése és karbantartása egy budapesti helyszínen
  • Infokommunikációs / Kliens eszközbeszerzések szakmai támogatása
  • Informatikai rendszerek időszakos biztonsági felülvizsgálata
  • Informatikai rendszerek rendszerfelügyelete
  • Informatikai rendszeréhez szükséges javítási tevékenységek ellátása
  • Rendszerek rendelkezésre állásának monitorozása és felügyelete
  • Elektronikus támadások figyelése, jelentése
  • Megbízó honlapjának üzemeltetése
  • Sharepoint Online kezelése (dokumentumtárak, siteok, jogosultságok, megosztások, stb.)
  • Microsoft 365 licencelés kezelése
  • Microsoft 365 biztonsági szabályainak felügyelete és kezelése
  • Exchange Online felügyelete (levelezési fiókok, terjesztési listák létrehozása, kezelése, spamszűrés, szabályok, stb.)
  • Microsoft Azure AD kezelése, felügyelete (felhasználók, eszközök, stb.)
  • Azure környezet és virtuális gépek, Azure szolgáltatások kezelése, felügyelete
  • Vállalati webserverek üzemeltetése és felügyelete
  • Poszeidon iratkezelő rendszer adminisztrációja és üzemeltetése
  • VPN szolgáltatások üzemeltetése
  • IT szakterülethez kapcsolódó adminisztráció (pl.: leltár, szolgáltatás menedzsment rendszer)

Elvárások

  • Középfokú informatikai vagy műszaki szakirányú végzettség
  • Legalább 2 éves üzemeltetői és/vagy rendszergazdai területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Operációs rendszer ismerete: Windows kliens és szerver oldal
  • Informatikai hálózat ismeretek:
    • alapvető hálózati protokollok ismerete (TCP/IP, DHCP, DNS, HTTP, HTTPS, VPN)
    • hardver hálózati eszközök
  • Microsoft termékek ismerete (Office 365, Outlook, Active Directory, Group Policy)
  • Jó kommunikációs készség
  • Támogató, proaktív, megoldás központú gondolkodásmód
  • Felhasználó központú hozzáállás
  • Megbízhatóság, igényes munkavégzés

Előnyt jelent

  • IT security ismeretek, hálózatbiztonsági tudatosság, hosting ismeretek
  • Állami tulajdonú társaságnál/szervezetnél szerzett tapasztalat
  • Forrás ERP rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Kedvező, versenyképes bérezés
  • Egyedülállóan magas cafeteria, melynek összege bruttó 450.000 Ft/év
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős állás
  • MEDICOVER egészségbiztosítás mellett csoportos kockázati élet- és balesetbiztosítás
  • Munkába járással kapcsolatban 30 Ft/km adómentes költségtérítés vagy a távolsági bérlet költségeinek 100%-os térítése
  • Számos egyéb ösztönző program (pl.: hónap dolgozója, ajánlási program, ruhapénz támogatás, szakmai kiválósága díj)

Céginformáció

A Nemzeti Üzleti Szolgáltató Zrt. 2005-ben alakult, jelenleg több, mint 100 fő munkavállalót foglalkoztató vállalat. Fő feladatunk magas színvonalú pénzügyi, számviteli és HR elszámolási szolgáltatások nyújtása víziközmű társaságok részére.

Amennyiben célja a meglévő tudását és tapasztalatát egy stabil és innovatív munkahelyen kamatoztatni várjuk a jelentkezését!

Tájékoztatjuk, hogy jelentkezésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait, valamint a beküldött, személyes adatokat tartalmazó dokumentumokat a Társaság kiválasztási eljárásában közreműködő munkatársai – a személyes adatok kezelésére vonatkozó jogszabályi előírások betartása mellett – megismerhessék, kezeljék. (Európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679. sz. rendelet 6. cikk (1) bekezdés a) pontja)

A Pályázatokat kérjük a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva szíveskedjenek megküldeni, bérigény megjelölésével.