Aldi Magyarország Élelmiszer Bt. logo

IT Technical Project Coordinator

  • Cég neve

    Aldi Magyarország Élelmiszer Bt.

  • Munkavégzés helye

    2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

  • Egyéb juttatások

    • Nyelvtanulás támogatása
  • Munka típusa

    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok, amik rám várnak

  • hazai IT projektek támogatása és vezetése, hands-on mentalitással
  • informatikai rendszerek tesztelése, teszteredmények analitikus feldolgozása, kiértékelése
  • komplex szoftver hiba esetekben 2nd level szintű hiba- és megoldás keresés
  • nemzetközi IT területekkel és külső partnerekkel való együttműködés
  • analitikák és lekérdezések készítése

Amit magammal hozok

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • minimum 3 év IT területen szerzett fejlesztői és PM tapasztalat
  • középfokú angol vagy német nyelvismeret
  • analitikus, megoldáskereső, ügyfélorientált gondolkodásmód
  • megbízhatóság, rugalmasság, önálló munkavégzésre való képesség és igényesség
  • csapatszellem és kiváló kommunikációs készség

Előny, amivel rendelkezem

  • bolthálózati kasszarendszerek fejlesztési projektjeinek koordinációjában szerzett gyakorlat
  • SQL tapasztalat, Service NOW / JIRA, ITIL, objektum orientált programozási nyelv ismerete (pl. VBA)
  • a közép- vagy nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • informatikai hálózatok ismerete

Ami meggyőz

  • stabil vállalati háttér, hosszú távú karrier lehetőség
  • training-on-the-job, intenzív és átfogó betanulási időszak
  • érdekes, változatos feladatkör
  • kellemes, multinacionális munkakörnyezet
  • rugalmas home office (50%)
  • jubileumi jutalom

Online jelentkezés

Kérjük, használd az online jelentkezési felületet és küldd el fényképes önéletrajzod!
Az ALDI-nál a legmagasabb vásárlói elégedettséget mindig szem előtt tartjuk. Több mint 4.200 munkatársunk dolgozik nap mint nap a kimagasló vásárlói élmény megteremtésén. Csatlakozz hozzánk, és kezdd meg ALDI-s karriered üzleteink egyikében, biatorbágyi raktárunkban, központunkban, budapesti vagy pécsi szolgáltatóközpontunk egyikében! Tedd meg az első lépést, és csatlakozz sikeres csapatunkhoz!