E.ON Digital Technology Hungary Kft. logo

IT Technical Analyst Gyakornok (Győr)

  • Cég neve

    E.ON Digital Technology Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Fizetés

    Bruttó 2 200 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

E.ON Digital Technology Hungary Kft. | Határozatlan idejű | Részmunkaidős

Legyél Te is gyakornok az E.ON-nál!

Milyen feladatokkal találkozhatsz a munkád során?

  • Együttműködés üzemeltetőkkel, Solution Architect-tel, integrációs fejlesztőkkel
  • Felhős alapú technológia, nagyvállalati rendszerek összekapcsolása, ticketing rendszer
  • IT rendszerek (Core terület) üzemeltetési feladatainak megismerése, támogatása
  • SAP rendszerek megismerése és használata
  • Részvétel tesztelési folyamatokban, dokumentálás, hibajegyek nyomonkövetése
  • Auditok támogatása
  • Szakmai anyagok elkészítése
  • Megbeszélésekről és projektről jegyzőkönyvek készítése – a későbbiek során esetlegesen moderálási feladatok ellátása

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal
  • Felsőfokú tanulmányokat folytatsz műszaki/informatikai területen
  • Min. heti 20-25 órát tudnál dolgozni egy héten, legalább 1 évig rugalmasan igazodva a tanulmányaidhoz (pl.: vizsgaidőszak)
  • Magabiztosan kezeled az MS Office programokat
  • Rendelkezel hálózati alapismeretekkel
  • Pontos és precíz munkavégzés jellemez

Mit kínálunk Neked a munkádért?

  • Munkabér: br. 2200 Ft/óra
  • Kiváló lehetőség egy multinacionális cégnél komplex szakmai fejlődésre, tapasztalatszerzésre
  • Szakmai mentor
  • Üzletközeliség, rálátás az energiaszektor és az E.ON aktuális témáira
  • Rugalmas munkaidő, akár home office lehetőséggel
  • Széleskörű kapcsolati háló építése
  • Inspiráló, nyitott csapat
  • Karrierlehetőségek

Munkavégzés helye: Győr

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor