E.ON Digital Technology Hungary Kft. logo

IT Tanácsadó (SAP-ISU területre)

  • Cég neve

    E.ON Digital Technology Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest/Győr/Pécs

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

E.ON Digital Technology Hungary Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Az E.ON Hungária csoport a nemzetközi E.ON-csoport részeként a magyar energiagazdaság kulcsszereplője. A vállalatcsoport tevékenységeinek középpontjában az ügyfeleknek nyújtott komplex és kényelmet nyújtó energetikai megoldások állnak, mely az E.ON-t az új és innovatív energiamegoldások úttörőjévé teszi.

A pozícióban dolgozó kolléga látja el a az E.ON áram- és gáz elosztók (EDE, EED, EKO, EDD, Elmű DSO) és E.ON energiakereskedő számlázó informatikai rendszereinek üzemeltetése IS-U elszámolás és NAV Online tanácsadóként.

Feladatok, amelyeket rábíznánk

  • Ügyintézői megkeresések fogadása, számlázási problémák javítása, rendszerhibák elhárítása és azok adminisztrálása IT rendszerekben
  • IT beállítások (customizing) elvégzése (pl. árak karbantartása SAP rendszerekben), tesztelése, ügyfélteszt támogatása
  • Projektfeladatokban való részvétel projekttagként eseti jelleggel
  • Technikai specifikációk kidolgozása, egyeztetése modulgazdákkal, fejlesztővel

Várunk Téged ebben a pozícióban, amennyiben

  • Felsőfokú informatikai vagy közgazdasági végzettséged van
  • Gyorsan tanulsz, de közben pontos és precíz vagy
  • Tudsz önállóan dolgozni, de szükség esetén kérdezel
  • Együttműködő és megoldás orientált vagy
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfél-orientáltság és analitikus gondolkodás jellemez
  • Keresed és vállalod a felelősséged a munkavégzésed során

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Közmű folyamatok ismerete
  • Alapszintű fejlesztési (ABAP) ismeretek
  • Nagyvállalati környezetben szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk

#ÉvesPrémium - mely az éves fizetésed 10%-a

#RugalmasMunkavégzés - home office lehetőség

#MagánegészségügyiEllátás - mely korlátlanul igénybevehető

#ÖnkéntesNyugdíjpénzár - nyugdíjas éveidhez az alapbéred 6%-val járulunk hozzá

#Cafeteria – az éves bruttó 489.500 Ft-os keret felhasználását, széleskörű juttatási csomagból választhatod ki

Munkavégzés helye: Budapest, Győr, Pécs

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor