IT Szolgáltatásmenedzser

  • Cég neve

    MBH Bank Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • ITIL
  • Módszertan és szoftverek

    • Itil
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

AZ MBH BANK MAGYARORSZÁG EGYIK VEZETŐ BANKJA. STABIL, HAZAI BANK, AZ ORSZÁG LEGNAGYOBB FIÓKHÁLÓZATÁVAL.
Célunk, hogy ÉRTHETŐ, EMBERKÖZELI és SZERETHETŐ élménnyé tegyük a bankolást, miközben támogatjuk közel 2 millió ügyfelünket, hogy tudatosan és magabiztosan kezeljék pénzügyeiket.

Mi lesz a feladatod?

  • Fontos szereped lesz:
  • az üzletet támogató IT alkalmazások megismerésében
  • az üzleti folyamatok feltérképezésében, megértésében és a kapcsolódó IT elvárások megfogalmazásában
  • a releváns IT szolgáltatások újra definiálásában és szolgáltatás katalógus alakításában,
  • a dokumentált szolgáltatások metrikáinak definiálásában,
  • a szolgáltatásokhoz tartozó KPI-ok mérésében, rendszeres kiértékelésében.
  • a szolgáltatási riportok, beszámolók elkészítésében és prezentálásában
  • Napi feladataid közé tartozik a:
  • felhasználói visszajelzések gyűjtése, kiértékelése
  • szolgáltatási szintek mérése,
  • az elvárt szinttől történő eltérések kezelése
  • a szolgáltatások átlátása és folyamatos javítása
  • egyeztetés a szolgáltatással kapcsolatos változásokról a szakterületekkel és az üzleti területtel
  • riportok/dashboard-ok készítése, melyeken keresztül könnyedén bemutatható a szolgáltatások teljesítménye, minősége
  • Aktív szereped lesz a:
  • partnerekkel történő kapcsolattartásban, a szállítói szerződések értékelésében
  • az audit megkeresések megválaszolásában
  • az ügyfél igények lefordításában, kiszolgálásának koordinálásában
  • Felsőfokú végzettség
  • 3 év szolgáltatásmenedzsment területen szerzett tapasztalat
  • Enterprise IT működésében szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Folyamat és szolgáltatás szemléletmód
  • Megoldásfókuszú gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Önálló munkavégzés
  • Jó dokumentációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Pénzintézeti és/vagy nagyvállalati tapasztalat
  • ITIL minősítés
  • Ismersz legalább felhasználói szinten egy ITSM támogatórendszert
  • Informatikai rendszereket érintő üzleti specifikációk készítésében, folyamatszervezésben, rendszerszervezésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Miért minket válassz?

  • Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk
  • Home office lehetőséget biztosítunk
  • Széles körű sportolási támogatást nyújtunk
  • Szupercsapatként működünk együtt
  • Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz
  • Generációs sokszínűségi stratégia: Start+, Bébi+, Aktív+, Nagyköveti program

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.