IT szerviztechnikus, hálózatépítő

  • Cég neve

    SZIGETKÖZ.NET Kft.

  • Munkavégzés helye

    9172 Győrzámoly

  • Fizetés

    Nettó 300e - 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Számítógépek, laptopok és egyéb informatikai eszközök szervizelése, szerviz dokumentáció kezelése,
  • Részvétel informatikai hálózatok kiépítésében, beleértve vezetékes és vezeték nélküli eszközök, valamint biztonsági kamerák telepítését,
  • Helyszíni problémák és hibák elhárítása,
  • Ügyfeleink látogatása során az üzemeltetett informatikai rendszerek ellenőrzése és karbantartása, felhasználók támogatása, felmerült igények továbbítása a társ osztályok felé,
  • Ügyfeleink részére értékesített termékek kiszállítása és beüzemelése,
  • Alkalmanként távoli munkavégzés, amely néhány napig is eltarthat (általában kéthavonta egyszer).

Elvárások

  • Szakmai tapasztalat vagy erős érdeklődés az informatikai hálózatok kiépítése és szervizelése iránt.
  • Számítógépek, laptopok és egyéb informatikai rendszerek hardware,  ill. alapfokú software telepítés ismerete.
  • Képesség a helyszíni problémák gyors és hatékony elhárítására, valamint informatikai rendszerek karbantartására.
  • Önállóság, rugalmasság és kiváló együttműködési készség.
  • Jó kommunikációs készség és ügyfélközpontú hozzáállás.
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Tapasztalat hálózatépítés kivitelezésében, alapfokú villanyszerelési ismeretek,
  • Igény a minőségi munkavégzésre, dokumentáció kezelésére,
  • Nyitottság az újdonságok felé – nálunk biztosan megtalálod az informatika számodra érdekes területét,
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban, kommunikációs szinten

Amit kínálunk

Stabilitás, megbízhatóság
Cégünk stabil anyagi háttérrel rendelkezik, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk - több mint 16 éve a piacon vagyunk.
Kultúrált, tiszta munkahely
Kényelmes, kulturált, modern munkakörnyezet és eszközpark, jó hangulat, segítőkész és barátságos munkatársak. Fontos, hogy jól érezd magad nálunk!
Fejlődési lehetőség
Cégünknek rengeteg online képzéshez van hozzáférésünk. Biztosítjuk, hogy mindenki a számára legérdekesebb területen tudjon fejlődni.
Versenyképes fizetés
A szektorhoz és szűkebb környezetünkhöz képest is kiemelkedően jutalmazzuk a kiemelkedő munkatársakat.
Kedvezményes vásárlási lehetőség
Munkatársainknak kedvezményes vásárlási lehetőséget biztosítunk a nálunk elérhető termékek megvásárlásához.
Éves bónusz
Év végén jutalmazzuk munkatársainkat egy közös vacsora keretében.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

2008 óta a SZIGETKÖZ.NET Kft. a technológiai innováció és a folyamatos fejlődés útját járja. Ügyfeleinkkel karöltve nőttünk és alakítottuk ki az informatikai szolgáltatásaink kínálatát. Egyaránt büszkén szolgáljuk ki a multinacionális vállalatokat, a magyar gazdaság gerincét képező kis- és középvállalkozásokat, állami intézményeket és az ország számos pontján működő mikrovállalkozásokat.
Kiemelkedő szakértelmünk az informatikai rendszerek tervezésében, építésében és kivitelezésében mutatkozik meg, valamint a vállalatirányítási rendszerek bevezetésében és karbantartásában. Nem csak szoftverben, de hardverben is otthon vagyunk – legyen szó biztonságtechnikai rendszerek kialakításáról, irodai és üzemi hálózatok modern kiépítéséről vagy meglévő infrastruktúrák gondozásáról.
Biztonság és folytonosság – ezek azok a kulcsszavak, amelyek mentén szolgáltatásainkat nyújtjuk. A legmagasabb minőségű termékeket használjuk, melyeket a legnagyobb hazai disztribútoroktól szerzünk be, és közvetlen gyártói támogatást élvezünk, így biztosítva a megbízható és hosszú távú üzemeltetést.
A SZIGETKÖZ.NET Kft. csapata büszke az együtt elért sikerekre, a közös munka gyümölcsére, és a kollégáink által felmutatott kiemelkedő szakmai hozzáértésre. Idén tovább bővültünk, hiszen harmadik telephelyünket nyitottuk meg, ahol a legmodernebb munkakörülményeket alakítottuk ki. Itt nyílik meg a lehetőség, hogy csatlakoz hozzánk és együtt építsünk a jövőre.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatold - lehetőleg fényképpel ellátott - friss önéletrajzod, ill. motivációs leveled.