IT szerviz technikus - Műszerész

  • Cég neve

    BBOX Solutions Kft

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Szent-Györgyi Albert utca

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Pénztárgépek, számítógép alapú pénztárgép rendszerek telepítése, karbantartása, szervizelése

Elvárások

Elektronikai vagy IT területen szerzett középfokú végzettség, tapasztalat
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
B kategóriás jogosítvány
Precíz, pontos munkavégzés
Jó kommunikációs képesség
Pontosság, gyorsaság
Problémamegoldó képesség
Csapatszellem

Előnyt jelent

Műszaki számítástechnika területen szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat
Ismeretek különböző felügyeleti és ticketing rendszerek kezelésében (Jira)
Gyengeáramú hálózatépítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Fiatalos baráti csapat, remek légkör, modern munkakörnyezet
Versenyképes fizetés
Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével, bérigény megjelölésével lehet a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül.