IT szerviz technikus

  • Cég neve

    ANRO GRAVITAS Kft.

  • Munkavégzés helye

    6725 Szeged

  • Fizetés

    Bruttó 326e - 600e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • szabályozó- és vezérlõ rendszerek, ipari elektronikus berendezések összeszerelése, hibakeresése, javítása, telepítése
  • Hardver és szoftver problémák diagnosztizálása, javítása és karbantartása.
  • Hálózati problémák felismerése és megoldása.
  • Rendszeres karbantartási feladatok végrehajtása.
  • Számítógépes rendszerek telepítése, konfigurálása és frissítése.
  • Karbantartási feladatok ellátása külső helyszíneken

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség számítástechnikai és/vagy villamossági szakterületen.
  • Tapasztalat hardver- és szoftverproblémák diagnosztizálásában és javításában.
  • Kiváló kommunikációs készségek és problémamegoldó képesség.
  • Szükség esetén hétvégi és ügyeleti munkavégzés vállalása.
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság

Előnyt jelent

  • Tapasztalat hálózati konfigurációk és hibaelhárítás területén.
  • Rendszer- és adatbiztonsági ismeretek.
  • Szakirányú tanúsítványok vagy oklevelek.
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőségek.
  • Dinamikus munkakörnyezet és csapatmunka.
  • Karrierlehetőség és előrelépési lehetőség a cégünkben.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az ANRO csapata a PCB tervezés, firmware és rendszerintegráció mellett teljes körű fejlesztéseket végez és számos területen rendelkezik kutatási és fejlesztési tapasztalatokkal. Az ANRO jeleskedik összetett rendszerek tervezésében, kialakításában és karbantartásában. Fő célunk, hogy cégünk a legmagasabb színvonalon nyújtsa szolgáltatásait, ezért  minden területen a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk.
Az ANRO csapatának tagja lenni azt jelenti, hogy egy olyan dinamikus és innovatív környezetben dolgozhatsz, ahol az ügyfél az elsődleges cél, és ahol a kreativitás és az együttműködés kulcsfontosságú. Ha szereted a kihívásokat és az új technológiák kipróbálását, és szeretnél csatlakozni egy magasan képzett szakértői csapathoz, akik minden nap azon dolgoznak, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújtsák az ügyfeleknek, akkor az ANRO csapata az ideális választás a számodra.

Ha szeretnél csatlakozni dinamikusan fejlődő csapatunkhoz, kérjük, küldd el önéletrajzodat, továbbá csatold a motivációs leveledet is.
Kérjük, a tárgy mezőben tüntesd fel az "IT szerviz technikus - [név]" megjelölést.