IT System Administrator Team Lead

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • ITIL ACTIVE DIRECTORY
  • Módszertan és szoftverek

    • Itil
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Trenkwalder
IT System Administrator Team Lead-et keresünk partnerünkhöz, egy Biztonsági Nyomda cégcsoport részére. Partnerünk kiemelkedő szerepet játszik a közép-kelet-európai régió gazdasági fejlődésében és biztonságában. Az innovatív termékek és organikus növekedés támogatása révén vezető szerepet tölt be ezen a területen, hozzájárulva a régió gazdasági stabilitásához és növekedéséhez.

Főbb feladatok, munkák:

A munkakör célja: Az IT System Admin (Helpdesk) csapat irányítása, a csapatmunka koordinálása és az informatikai támogatási folyamatok fejlesztése a Nyomda belső működésének hatékonyságának növelése érdekében. A szolgáltatáskezelési folyamatok továbbfejlesztése, optimalizálása az ITIL keretrendszer szerint.
  • Az IT System Admin csapat napi működésének koordinálása, munkafolyamatok szervezése.
  • Teljesítményértékelések elvégzése, visszajelzések és tréningek biztosítása a csapat számára.
  • Felsővezetőkkel való együttműködés a támogatási stratégiák és politikák kialakításában.
  • IT projektekben való aktív részvétel és vezetés.
  • Riportok és elemzések készítése a csapat teljesítményéről és a helpdesk tevékenységek hatékonyságáról.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség.
  • Legalább 3 év közvetlen csapatvezetői tapasztalat helpdesk, IT System Admin vagy IT támogató csapat irányításában.
  • ITIL keretrendszer ismerete, preferáltan minősítéssel.
  • Active Directory ismeret.
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban.
  • Kiváló kommunikációs, vezetői és problémamegoldó képességek.
  • Proaktív hozzáállás és képesség a változások kezelésére.

Amit kínálunk:

  • Lehetőség részt venni változatos iparág-specifikus projektekben.
  • Képzések biztosítják szakmai és személyes fejlődésed.
  • Lehetőség innovatív termékek, technológiák és megoldások használatára.
  • Csatlakozhatsz egy motivált és inspiráló csapathoz.
  • Tapasztalatot szerezhetsz egy stabil működési háttérrel rendelkező vállalatnál.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda