IT Supervisor

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Kecskemét

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

content-header
  • Az üzleti követelmények elemzése informatikai szempontból és annak egyeztetése a szervezeti egységekkel
  • Kapcsolattartás a felelős részleg, a globális IT és az IT-beszállítók között
  • Időben történő információáramlás biztosítása az MTSL és a helyi egységek között
  • A projektek koncepcióinak megtervezése (Üzleti célok figyelembevétele, költséghatékonyság)
  • Riportok a projektek állapotáról
  • Workshopok előkészítése, részvétel és az informatikai igények összegyűjtése
  • Biztosítja az IT-projektek minőségellenőrzését
  • Részt vesz a stratégiai rendszertervezésben
  • Elkészíti a projektdokumentációt a vállalati követelményeknek megfelelően
  • Nemzetközi csapatokkal való kapcsolattartás
  • Auditokon való megfelelés
  • Regionális IT stratégia követés

  • Felsőfokú informatika végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Projekt managementben szerzett tapasztalat
  •  Autóiparban, hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Kiemelkedő bérezés
  • Év végi bónusz
  • Jelenléti bónusz
  • Hűségprémium
  • Ajánlási bónusz
  • Munkábajárás támogatás
  • Modern munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség