IT sales munkatárs

  • Cég neve

    ALOHA Informatika Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest 11. kerület

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Értéktetemtő üzleti lehetőségek felismerése, amelyek elősegítik  a hatékony működést és a növekedést az ügyfeleink számára;
  • Új ügyfelek felkutatása;
  • Ügyfél oldali felsővezetői, üzleti döntéshozói szinttel való kapcsolatépítés és együttműködés, meglévő kapcsolatrendszer előny;
  • Az ügyféligények és megoldások hatékony  megfogalmazása  az árajánlat készítése során;
  • Társosztályokkal való hatékony és konstruktív együttműködés, az igények lefordítása a szakértői területek számára, részvétel az igények projektté alakításában.

Elvárások

  • Érdeklődsz az IT szolgáltatások iránt, szektorspecifikus tapasztalat nem szükséges;
  • Konzultatív típusú sales vagy, fontos, hogy értsd az üzleti igényeket  és megoldásainkat, képviselni tudd azokat az ügyféltárgyalásokon;
  • Átlagon felüli a kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged;
  • Kezdeményező típus vagy, értékeljük, ha az újdonság és a szokatlan ötlet nem akadályt, hanem lehetőséget jelent a számodra;
  • Rugalmasság, ami nélkülözhetetlen a folyamatosan fejlődő IT szektorban;
  • Ambiciózus vagy és határozott, szereted mozgásba hozni a dolgokat;
  • Problémaérzékeny vagy és megoldást kereső attitűd jellemez;
  • Hosszú távú ügyfélkapcsolatok kialakítására törekszünk, a pozitív ügyfél élmény kiemelten fontos a számunkra;
  • Képes vagy megváltozott környezetben, az online technológiákat használva  az értékesítési lehetőségek kiaknázása, az ügyfélkapcsolatok építésére;
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.

Amit kínálunk

  • teljesítmény arányos juttatás
  • nyitott, lelkes csapat
  • lehetőség a szakmai fejlődésre
  • rugalmas munkaidő, te osztod be az időd
  • családbarát munkahely
  • modern, világos irodai környezet, és hatalmas teraszunk van J
  • hibrid munkavégzés

Céginformáció

Rólunk

Az Aloha Informatika Kft. az elmúlt húsz évben stratégiai partnerséget alakított ki a legnagyobb informatikai gyártókkal. Nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy tökéletesen megismerjük a termékeiket, elnyerjük a legmagasabb gyártói akkreditációkat, hogy ezáltal ügyfeleinknek a legkiválóbb termékeket, szolgáltatásokat és megoldásokat szállíthassuk. Követve a világ változásait folyamatosan nyitunk az új technológiák irányába, ezek közé tartoznak a felhő alapú megoldások és szolgáltatások, illetve az „as a service” típusú megoldások infrastruktúra, és alkalmazás oldalon is.

Cégünk portfóliójába tartozik még egy innovatív szoftverfejlesztési üzletág, és az ország egyik legnagyobb számítástechnikai szakszervize (HP, HPE, Lenovo, DELL minősítésekkel).

Értékesítési csapatunkba keressük új kollégánkat, ahol szoftver termékeinket és rendszermérnöki szolgáltatásokat értékesítünk leendő ügyfeleink számára.