IT rendszerüzemeltető

  • Cég neve

    Unix Autó Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Frangepán utca 55-57.

  • Fizetés

    Bruttó 650e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A több mint 30 éves Unix Autó az autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata Magyarországon. 3 országban közel 3000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. Eredményes működésünk elismeréseként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” címet, 11-szeres Magyar és 12-szeres Superbrands díjas vállalat vagyunk, és büszkék vagyunk arra, hogy a 100 legtöbb embert foglalkoztató vállalat között szerepelhetünk felelős munkaadóként.

Az UNIX Autó hosszú évtizedek alatt bizonyította, hogy stabilan és eredményesen működik, munkavállalóinak biztos anyagi hátteret nyújt. Jelentkezz és csatlakozz hozzánk Te is!

IT RENDSZERÜZEMELTETŐ

(Budapest XIII. kerület)

Kezdő bér minimum bruttó 650.000 Ft

Feladataid lesznek:

  • A cégünk által fejlesztett informatikai rendszerek üzemeltetése;
  • Alap infrastruktúra üzemeltetés (szerver, hálózat és kliens);
  • Rendszerek hibadiagnosztikája, problémák gyors megoldása és szükség esetén továbbítása a szakértői szintnek;
  • Belső ügyfeleinktől érkező IT problémák megoldása (helyszíni és távoli);
  • A felhasználói igények, hibajegyek és változáskérések nyomon követesé, monitorozása és precíz dokumentálása;
  • Informatikai eszközök szervizelése.

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Legalább középfokú informatikai végzettséged van;
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalatod van;
  • Windows (kliens és szerver) integrált környezetben tapasztalattal rendelkezel;
  • Bármilyen virtuális keretrendszer használatában tapasztalattal rendelkezel;
  • Bármilyen vállalati környezet használatában tapasztalattal rendelkezel;
  • Szakmai angol dokumentációk megértése nem okoz problémát;
  • Level 1, Level 2 tapasztalatokkal rendelkezel;
  • Informatikai hardver ismeretekkel rendelkezel;
  • Kiváló kommunikációs készséged van írásban és szóban egyaránt;
  • Vállalod a folyamatos, 2 műszakos munkarendet (nappal: 07:00 – 19:00 / éjszaka: 19:00 – 07:00);
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.

Amit a munkádért cserébe kínálunk:

  • Tapasztalattól függő versenyképes juttatási csomag;
  • Kezdő bér minimum bruttó 650.000 Ft;
  • Béren kívüli juttatások: mobiltelefon, munkaruha, kedvezményes vásárlási és étkezési lehetőség;
  • Előre lepési lehetőség teljesítmény alapján, garantált bérnövekménnyel;
  • Professzionális munkakörnyezet egy magyar vállalatnál;
  • Széleskörű tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség;

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • Linux rendszerekben való jártasság;
  • ITIL ismerete;
  • Hálózati eszköz konfigurációs ismeretek.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető