IT Rendszerszervező

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    XIV. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • WEBSERVICE HTML JAVASCRIPT XML JSON ENTERPRISE ARCHITECT JAVA C DOCKER SQL
  • Módszertan és szoftverek

    • Rest
    • Agilis
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Fontosnak tartod, hogy csökkentsük az ökológiai lábnyomunkat kevesebb papír használatával? Támogatnád az ügyfélszolgálatokon történő várakozás helyett a digitális ügyintézést? Parterünk e-aláíró megoldása új dimenzióba helyezi a digitális hitelesítést: modern, okostelefonra is optimalizált, lényegesen leegyszerűsíti az e-aláírás folyamatát. Az alábbi pozícióba keresnek most új kollégát: IT Rendszerszervező

Főbb feladatok, munkák:

  • Az elektronikus aláírást biztosító rendszerhez tartozó megoldások előkészítése, logikai és high level design elkészítése
  • Webservice-k (Rest, Soap), interfészek, folyamatok tervezése
  • Technikai specifikációk készítése, komplett rendszerarchitektúra tervezésének támogatása
  • Szoftverfejlesztők támogatása ezen dokumentumok, specifikációk értelmezésében
  • Release folyamatok támogatása
  • Agilis csapattal való szoros együttműködés, kapcsolattartás és kooperáció üzleti területekkel, valamint a fejlesztő és tesztelő csapatokkal
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 4-5 éves tapasztalatot szereztél IT Rendszerszervező vagy hasonló pozíciókban
  • Erős a technikai tudásod, affinitásod és akár programozói vénával is rendelkezel
  • Jártas vagy technikai specifikációk, rendszertervek elkészítésében, valamint modellezésben
  • Erős webes ismereteid vannak: HTTP, REST, SOAP, HTML, Javascript, XML, JSON
  • Mindenképpen előny, ha rendelkezel felsőfokú Műszaki, Programozói vagy Informatikai végzettséggel
  • Kiváló elemzői készséggel, komplex gondolkodásmóddal, logikai készségekkel rendelkezel
  • Érdekel téged a hitelesítés, titkosítás, kriptográfia világa, szívesen vennél részt ilyen típusú termékek megtervezésében
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Integrált, nagy rendelkezésre állású, nagy terhelésű rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Magic Draw, Enterprise Architect ismerete
  • Kriptográfiai, PKI alapismeretek
  • Java és C technológiák ismerete
  • Konténerizáció (pl. Docker) tapasztalatok
  • Microservice architektúra ismeretek
  • WildFly alkalmazásszerver ismeret
  • Relációs adatbázis, SQL készség szintű ismerete
  • Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés, juttatási csomag (Cafeteria, Privát Egészségbiztosítás, AYCM kártya)
  • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel
  • Innovatív irodai környezet, érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatok
  • Magas rendelkezésre állású rendszerek, modern technológiák
  • Családias, barátságos környezet, ahol kíváncsiak a saját ötleteidre
  • Könnyen megközelíthető és modern iroda
  • Rendszeres Home office