IT Rendszerszervező

  • Cég neve

    MAVIR Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest,Budapest,

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Állás leírása

MAVIR Zrt.

Főbb feladatok, munkák

  • Üzleti folyamatok megismerése, az üzlet fejlesztési igényeinek felmérése, vizsgálata, elemzése, dokumentálása,
  • Az üzleti követelmények alapján a meglévő informatikai rendszerekhez igazodva a rendszer funkcionalitásának megtervezése, műszaki specifikáció elkészítése,
  • Logikai rendszerterv elkészítése,
  • Interfészek tervezése, modellezése,
  • Fejlesztés alatt álló rendszerek dokumentációinak véleményezése,
  • Alkalmazás katalógus és adatáramlási térkép kiegészítése és folyamatos karbantartása,
  • Fejlesztési projektekben a fejlesztőkkel való együttműködés, közös tervezés, MAVIR érdekek képviselete,
  • Műszaki elvárások, követelmények és a megoldások egyeztetése a MAVIR-on belül.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú végzettség (mérnöki és/vagy közgazdasági és/vagy informatikai),
  • UML modellezési nyelv ismerete,
  • BMPN üzleti folyamatrajzok megértésében jártasság,
  • Csoportmunkában tapasztalat,
  • Integrációs technológiák, protokollok széleskörű ismerete,
  • Stabil adatbázis és SQL ismeretek,
  • Rendszertervezési és szoftverfejlesztési módszertanok alapos ismerete,
  • Legalább 3 év releváns munkatapasztalat közép-,vagy nagyvállalatnál,
  • Folyamatmenedzsment módszertani ismeretek,
  • Projektmenedzsment módszertanok ismerete,
  • Szakmai angol nyelvismeret.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Event streaming tervezési tapasztalatok,
  • Microservice és szolgáltatásalapú architektúrákban (SOA) jártasság / tervezési tapasztalat,
  • OCP, KAFKA környezetben jártasság,
  • Atlassian termékek (JIRA & Confluence) felhasználói ismerete,
  • Enterprise Architect szoftver ismerete.

Amit kínálunk

  • Stabil, kiszámítható munkahely:Határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség egy stabil és kiszámítható helyen,
  • Rugalmasság, hogy a komoly és kihívásokkal teli munkád mellett megfelelő idő jusson magadra és a családodra is,
  • Képzés és fejlődés:Tudjuk, hogy milyen értékes a tudás, ezért folyamatosan segítünk tanulni és fejlődni a szakmai képzéseken túlmutatóan is,
  • Előre lépési lehetőség:Nálunk folyamatosan vannak kihívások, így a lehetőség mindig adott, hogy a megfelelő tapasztalat megszerzését követően tudjunk előre lépési lehetőséget nyújtani,
  • Teljesítmény és innováció:A kimagasló teljesítményt díjjazzuk, hiszen fontos az innovatív és cél orientált működés nálunk,
  • Juttatás és egészség:A kimagasló juttatási rendszerünk 13. havi fizetéssel, cafeteriával, magán-és egészségpénztárral valamint Medicover egészségbiztosítással gondoskodik arról, hogy a kimagasló alapbéren felüli juttatások is vonzóak legyenek,
  • Sport és szabadidő:Ha szeretsz sportolni, a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más).

Egyéb információ

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, Anikó u. 4.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Rendszerintegrátor
  • Rendszertervező
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment