IT projekt koordinátor

  • Cég neve

    Budapest Airport Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest, BUD Nemzetközi repülőtér 1.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Komplex projektek koordinációja, bármilyen objektum vagy tárgy virtuális másának pontos digitális adatainak implementálása és az IT feladatainak teljes körű összefogása
  • Bizonyos esetekben nem csak IT, hanem vállalati szintű projektek vezetése, melyek az IT felelősségi körébe tartoznak
  • Együttműködés az üzleti területekkel (megrendelő), az üzleti folyamatok átlátása, az üzleti igényekhez megfelelő informatikai megoldások keresése
  • Együttműködés a többi IT területtel a szerverüzemeltetési, hálózati és cybersecurity kérdésekben
  • Részvétel az informatikai feladatok tervezésében és megvalósításban
  • Az ötlet felmerülésétől, a legjobb megoldás kiválasztásán keresztül a végső megvalósításig terjed majd a feladatköröd

Elvárások

  • Legyen felsőfokú végzettséged lehetőleg informatikai, vagy villamosmérnök területen
  • Minimum 2 év IT projekt koordinátori tapasztalattal rendelkezz
  • Magas szinten ismerd a legfontosabb informatikai rendszereket és folyamatokat
  • Természetesen kezeld, ha angolul kell tárgyalnod
  • Gondolkodj ügyfélközpontúan, és tudj magabiztosan szervezni
  • Ügyesen kommunikálj a felhasználótól kezdve a külsős beszállítókig bárkivel
  • Légy önálló és kreatív a frappáns megoldások felkutatásában
  • “B” kategóriás jogosítványodat gyakorlatban is tudd használni

Előnyt jelent

  • Webfejlesztési projektekben szerzett tapasztalat
  • ERP és más üzleti rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat
  • Repülőtéri rendszerek ismerete, bevezetésben vagy üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Operatív – ipari – rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat
  • Folyamatfejlesztési projektekben szerzett tapasztalat
  • MS Windows Server, Linux (Red Hat, Rocky, SUSE) üzemeltetési ismeretek
  • SQL és NoSQL adatbázisrendszerek ismerete
  • ETL, Middleware és BI rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Olyan, vállalati szintű IT projektek, melyeknek eredménye egy nemzetközi repülőtér működését fejlesztik
  • A projektek megvalósulásának és későbbi működésének is részese leszel, nem csak egy pontig tart a folyamatban a szereped
  • Projektjeid eredményére később akár utasként is büszkén tekinthetsz vissza
  • Barátságos, segítőkész munkatársak
  • Éves bónusz
  • Munkába járás támogatása
  • Magán élet- és balesetbiztosítás
  • Változatos céges programok (Runway Run, egészségügyi szűrések, majális, karácsonyi buli, sportesemények stb.)
  • Ingyenes Budapest Park jegyek (küzdőtérre és saját party terminálunkba is)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Ilyenek vagyunk mi:
A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2022-ben elnyertük a brit "Investors in People" kiváló munkáltatóknak járó, arany fokozatú nemzetközi elismerését. A minősítés szerint a BUD munkavállalói büszkék a munkahelyükre, érzik azt, hogy az ő véleményük és ötleteik is számítanak, feladataikat pedig változatosnak és érdekesnek tartják. A repülőtéri utasforgalom növekedésével folytatódik a fejlődés, ami mellett elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!

Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz , ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

A leendő munkahelyed:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről. Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Ha úgy érzed motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat motivációs levéllel – a fizetési igény és a pozíció megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Budapest Airport – Magasan a legjobb