HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft. logo

IT Project Manager (francia nyelvtudással) (16-2810)

  • Cég neve

    HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
  • Munka típusa

    • Vállalkozói
  • Elvárások

    • Francia középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Francia, nagyon sikeres médiapartnerünkhöz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A magyarországi és a franciaországi fejlesztő csapatok közötti híd képzése,
  • Közös projektek összehangolása, koordinálása, menedzselése,
  • Együttműködés a francia és magyar vezetőséggel.

Elvárások:

  • Több év releváns projektvezetői tapasztalat (IT terület nagy előny),
  • Magabiztos francia nyelvtudás,
  • Médiaügynökségnél vagy startup cégnél szerzett tapasztalat hasonló munkakörben nagy előnyt jelent, de ennek hiánya nem kizáró ok.

Amit kínálunk:

  • Vonzó juttatási csomag magán egészségbiztosítással,
  • Nagyon nagy HO arány, rugalmas munkaidő,
  • Nyugodt munkakör, jó work-life balance,
  • Modern iroda Budán.

projektmenedzser, projektvezető, digitális, platform összeolvadás, french, start-up

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZEM” gombra kattintva!