IT minőségbiztosítási csoportvezető

  • Cég neve

    EOS Faktor Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1132 Budapest, Váci út 30.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Az EOS Magyarország a világ 26 országában jelenlévő, világszerte több mint 7000 alkalmazottat foglalkoztató, egyik vezető nemzetközi követeléskezelő cégcsoport magyarországi tagja. Hiszünk abban, hogy sikereink alapját kollégáinknak köszönhetjük, ezért különösen nagy hangsúlyt fektetünk munkatársaink folyamatos fejlesztésére és karriermenedzsmentjükre. Mi az EOS-nál, rugalmas, magas szintű és humánus szolgáltatásokat nyújtunk. Csapatban dolgozunk, de tiszteljük és támogatjuk az egyéni ambíciókat is.

Amit kínálunk:

  • heti 3 nap home office-t biztosítunk, mert hiszünk a rugalmasságban és a munka-magánélet egyensúlyának megtartásában,
  • béren felül komplex juttatási csomagot kínálunk, mert fontosnak tartjuk a munkavállalói jóllét támogatását,
  • ingyenes és korlátlan sportolási és wellness lehetőséget is igénybe vehetsz, mert az aktív kikapcsolódásra hangsúlyt fektetünk,
  • támogatott sportkörök (foci, röplabda, poker, xbox),
  • évi egy laborvizsgálat, szemüvegtámogatás,
  • biciklitároló, öltözőszekrény, zuhanyzó,
  • kedvezményes mobilflotta,
  • ergonómikus munkakörnyezet (többek között relax és "játék"szoba),
  • szakmai és soft skill tréningeket szervezünk, mert a tudásmegosztás és a folyamatos fejlődés vállalati értékeink és működésünk fontos részét képezik,
  • szuper belvárosi lokációval rendelkezünk (Nyugati pu. környéke) és modern irodában dolgozunk, mert fontos számunkra a kellemes környezet,
  • rendszeres csapatépítő programokkal, rendezvényekkel, gyümölcsnapokkal színesítjük mindennapjainkat, mert közösségben lenni jó!

Főbb feladatok, munkák:

  • QA csapat felépítése, irányítása, szakmai fejlődés biztosítása, people management feladatok,
  • tesztelési stratégia kialakítása és a különböző projektekhez szükséges tesztelési terv elkészítése,
  • fejlesztési vezetőkkel és üzleti résztvevőkkel történő szoros együttműködés, részvétel a fejlesztői csapat hosszútávú tervezési folyamataiban,
  • tesztelési eszközök bevezetése, részvétel a megfelelő tesztkörnyezetek kialakításában,
  • tesztelési és hibakezelési folyamatok kidolgozása, működtetése, fejlesztése,
  • Quality Gate-ek és tesztelési szintek meghatározása, együttműködve a fejlesztési vezetőkkel,
  • megfelelő tesztlefedettség biztosítása új követelmények fejlesztésekor, valamint smoke és regressziós tesztkészlet létrehozása, karbantartása,
  • tesztelési riportok bevezetése és release folyamatok támogatása,.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum 2 éves vezetői tapasztalat,
  • 5+ éves tesztelői tapasztalat,
  • tesztelési módszertanok ismerete,
  • test management eszközök, ticketing rendszer (Jira) ismerete,
  • agilis módszertant alkalmazó projekteken szerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • magabiztos angol nyelvtudás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • automatizálási keretrendszerek bevezetésével kapcsolatos tapasztalat,
  • greenfield projektek felépítésében szerzett ismeretek.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, kérünk küldd el  fényképes önéletrajzodat bérigényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva, hogy munkatársunk mielőbb megkereshessen.