IT menedzsment rendszer szakértő

  • Cég neve

    BRAVOGROUP RENDSZERHÁZ Kft.

  • Munkavégzés helye

    1145 Budapest, Újvilág utca 50-52.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Eszköz és dokumentum management rendszerek telepítése, üzemeltetése Windows alapú környezetekben
  • Hibák meghatározása, megoldása, továbbítása a gyártók felé
  • Meglévő eszközparkok felügyelete
  • Dokumentációk, kimutatások, riportok készítése
  • Kereskedők és technikusok szakmai támogatása
  • Ügyfél támogatás

Elvárások

  • Felsőfokú, vagy középfokú informatikai végzettség + szakmai tanfolyamok (MS)
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Minimum 1 éves rendszergazdai tapasztalat
  • Nyomatmenedzsment rendszerek ismerete
  • Microsoft rendszerek ismerete (telepítés és üzemeltetés) szerver és munkaállomás oldalon
  • Jogosultság és tanúsítvány kezelés ismerete
  • Mentési rendszerek és eljárások ismerete
  • Általános hálózati ismeretek (strukturált TCP/IP hálózatok)
  • Általános hardver ismerete (szerver és munkaállomás oldalon)
  • Kiemelkedő probléma meghatározási és megoldási képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök: laptop, telefon, pool autó

Munkavégzés helye:
  • Budapest XIV. kerület

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli

Céginformáció

A Bravogroup Rendszerház Kft. hosszú évek óta meghatározó szerepet tölt be a hazai irodatechnikai piacon. Vállalatunk budapesti központjába keresünk munkatársat.

Ha a pozíció elnyerte tetszését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.