IT Koordinátor

  • Cég neve

    Invitech ICT Services Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest XI. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Módszertan és szoftverek

    • Excel
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Az Invitech ICT Services Kft. munkatársat keres Vállalati szolgáltatások üzletág, végfelhasználó szolgáltatások területre, IT koordinátor pozícióba Budapest XI. kerületi munkavégzéssel.

Ezek lesznek a feladataid

  • Ügyféltől érkező IT igények szerződésszerű teljesítésének támogatása, koordinációs feladatok ellátása
  • Ticketek fogadása, kiosztása, megoldásaik nyomonkövetése
  • Megoldó kollégák koordinálása, munkaszervezés
  • Részvétel projektek tervezésében, megoldási modellek kidolgozásában;
  • A projektekhez kapcsolódó folyamatok összefogása; határidők követése, betartatása;
  • Státusz jelentések, nyilvántartások, riportok készítése, dokumentációk vezetése;
  • Kapcsolattartás külső és belső partnerekkel;
  • A szakterületet érintő egyeztetések megszervezése, lebonyolítása, és a kapcsolódó adminisztráció elvégzése.

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Középfokú végzettség;
  • 1-2 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat;
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • MS Excel magabiztos használata
  • Csapatorientált gondolkodás;
  • Reziliens hozzáállás;
  • Proaktív és megoldásorientált hozzáállás;
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt;
  • Precíz, dinamikus és felelősségteljes munkavégzés;
  • Ügyfélközpontú attitűd, kiváló probléma megoldási és együttműködési készség

Miért válassz minket?

  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások (Cafeteria, csoportos élet-és balesetbiztosítás)
  • Rugalmas munkavégzés
  • Egészségbiztosítási csomag
  • Szakmai képzéseken, oktatásokon való részvétel lehetősége
  • Széleskörű munkavállalói kedvezmények
  • Korszerű nagyvállalati technológiai környezet
  • Szakmailag felkészült, összetartó, támogató csapat
  • Vállalati csapatépítő programok
  • Belső ajánlási rendszer pénzjutalommal

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Nagyvállalati ügyfelek IT támogatásban szereztél tapasztalatot;
  • IT management rendszerek használatában szereztél tapasztalatot;
  • IT eszközök és hálózati alapismeretekkel rendelkezel;
  • ITIL IT Service Management ismeretekkel rendelkezel.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Projektmenedzsment