IT junior rendszergazda

  • Cég neve

    PREMIER G. MED CARDIO Kft

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Virág Benedek utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • WINDOWS MICROSOFT OFFICE WORD HÁLÓZATI ISMERETEK OUTLOOK
  • Módszertan és szoftverek

    • Microsoft office
    • Excel
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A cég informatikai rendszereinek napi szintű kezelése, fejlesztése és a felhasználók támogatása
  • Új hardver eszközök konfigurálása és felvétele a cég informatikai rendszerébe
  • A hálózat felügyelete, sebezhetőség felderítés- és javítás, vírusmegelőzés
  • Rendszer optimalizálás, a berendezések konfigurációjának beállítása
  • Napi szoftver és hardver karbantartás és kezelés
  • Hardver- szoftvereszközök felügyelete, tervszerű karbantartása, hibaelhárítás, biztonsági mentés, problémák megoldása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Kiváló csapatmunkára való készség, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Középszintű hálózati ismeretek
  • Windows workstation ismeretek
  • Kiváló felhasználói szintű Microsoft Office program ismeretek (excel, word, outlook)
  • Mobileszközök ismerete

Előnyt jelent

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Elektronikai ismeretek
  • B típusú jogosítvány és vezetési gyakorlat

Amit kínálunk

  • több mint 27 éve sikeresen működő, stabil üzleti-és pénzügyi hátterű cég
  • kihívást jelentő feladatok, versenyképes juttatási csomag és dinamikus, fiatalos munkahelyi környezet
  • folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai továbbképzések, nyelvtanulási lehetőség
  • teljes munkaidőben (8:00 – 16:00) történő bejelentés és foglalkoztatás
  • Budapest, III. kerületi gyönyörűszép környezetben lévő iroda

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Premier G. Med Cardio Kft. a legnagyobb külföldi, orvostechnológiai termékeket gyártó cégek disztribútoraként működő magyar vállalat keres munkatársat IT junior rendszergazda pozíció betöltésére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, és úgy érzed, hogy szívesen lennél elkötelezett tagja egy sikerorientált, dinamikusan fejlődő csapatnak, várjuk fényképes önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével!